Miłość, zieleń i maj w Radiu Pogoda

Informacja Prasowa - 28.04.2020
102

Miłość, zieleń i maj w Radiu Pogoda

Miłość, zieleń i maj w Radiu Pogoda

„A w sercu ciągle maj” – tegoroczna majówka w Radiu Pogoda upłynie pod znakiem miłości i zieleni. Stacja zaprasza wszystkich do słuchania specjalnych audycji oraz piosenek polskich artystów, których Radio Pogoda od zawsze wspiera.

Pierwszy dzień tegorocznej majówki w Radiu Pogoda upłynie pod hasłem „A w sercu ciągle maj”. Redakcja rozgłośni będzie sprawdzać, czy miłość możliwa jest w każdym wieku. Zapyta o to Martę Manowską – prowadzącą program „Sanatorium Miłości”, w którym seniorzy szukali drugiej połówki. Poszuka też przykładów na związki z długim stażem wśród gwiazd i wśród słuchaczy. Ewa i Krzysztof Krawczykowie, Urszula Dudziak i kapitan Bogdan to tylko niektóre przykłady gwiazd, które udowadniają, że miłość nie ma daty ważności. Program nadawany w piątek, 1 maja br. poprowadzą Anna Stachowska (od 09:00 do 14:00) i Łukasz Szaciłowski (od 14:00 do 19:00).

2 maja – w Dzień Flagi na antenie Radia Pogoda ogłoszone zostaną wyniki plebiscytu na Flagową Polską Piosenkę. Przez cały kwiecień słuchacze głosowali na stronie radiopogoda.pl na ulubione utwory polskich twórców i wykonawców. Plebiscyt był wyrazem wsparcia dla artystów, którzy teraz są pozbawieni możliwości koncertowania. Przedsięwzięcie poparły polskie gwiazdy – m. in Jacek Cygan. Ogłoszenie wyników potrwa od godziny 9:00 do 19:00 – poprowadzą je Jakub Mędrzycki i Joanna Kruk.

Natomiast w niedzielę, 3 maja w programie „Bez niedomówień w Radiu Pogoda” Jakub Mędrzycki zapyta profesora Jerzego Bralczyka, skąd się wzięły niektóre powiedzonka w języku polskim. Dlaczego pojęcie jest zielone? Z jakiego płatka wszystko nam idzie? I o co chodzi z plackiem, który ma baba i którym się leży? Listę zagadkowych powiedzonek sporządzili słuchacze Radia Pogoda. Program potrwa od godziny 9:00 do 14:00.

Również 3 maja w Radiu Pogoda rozpocznie się konkurs „Balkoniada w Radiu Pogoda” – czyli wiosenny konkurs na najpiękniejszy balkon. Redakcja zaprosi słuchaczy do przesyłania zdjęć swoich balkonów na adres balkoniada@radiopogoda.pl, ale też poszuka sposobów na to, jak umaić balkon, żeby wyglądał atrakcyjnie. Patronem medialnym „Balkoniady w Radiu Pogoda” jest miesięcznik „Kocham Ogród”. Program, który potrwa od 14:00 do 19:00, poprowadzi Łukasz Szaciłowski.

Specjalne propozycje Radia Pogoda na majówkę będą promowane na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

 
Radio Pogoda nadaje w 8 miastach, a także w internecie i aplikacji mobilnej. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat – zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę. Na antenie Radia Pogoda można usłyszeć utwory z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70.; od Adolfa Dymszy, przez Beatlesów, po Zbigniewa Wodeckiego. Audycje stacji prowadzą m.in. Zygmunt Chajzer i Robert Janowski.

Comments

comments

102
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...