Miloni nowym klientem agencji OKK! PR

Informacja Prasowa - 07.12.2021
210

Miloni nowym klientem agencji OKK! PR

 Miloni nowym klientem agencji OKK! PR

 Polska marka Miloni, będąca synonimem łączenia selekcjonowanego naturalnego drewna, wielokrotnie nagradzanego wzornictwa i innowacyjnej technologii, dołączyła do portfolio klientów agencji OKK! PR. Doskonale znana w świecie designu i architektury z produkcji stołów, stolików, krzeseł i komód marka ma ambicję pokazać siłę tradycji polskiego rzemiosła, tworzonego z pasją i szacunkiem do natury.

Wybrana na drodze rekomendacji agencja OKK! PR będzie odpowiedzialna m.in. za prowadzenie biura prasowego Miloni, doradztwo strategicznie, wsparcie z zakresu organizowania eventów. Umowa obejmuje również koordynację działań z architektami i rekomendacje udziału w wydarzeniach specjalnych. Klient wcześniej miał już okazję współpracować z OKK! PR, agencją specjalizującą się w komunikacji marek wnętrzarskich, podczas premiery Grupy Kolektywni. Umowę podpisano na czas nieokreślony. Opiekunkami i z ramienia OKK! PR będą Olga Kisiel-Konopka i Anna Antovska. Marka Miloni nie współpracowała wcześniej z żadną agencją PR.

Miloni to polska firma o rodzinnej tradycji, która specjalizuje się w produkcji stołów, biurek i stolików z wysokojakościowego, litego drewna. To, co wyróżnia ją na tle innych, konkurencyjnych marek to bez wątpienia doskonałe rzemiosło, do perfekcji dopracowane detale oraz piękne usłojenie, które w połączeniu z ponadczasowym wzornictwem, pozwala cieszyć się pięknem drewnianego wyposażenia przez wiele pokoleń. Lider rynku w dziedzinie ekologicznych mebli designerskich produkuje meble z naturalnego drewna do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych. Użyte drewno pochodzi ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Marka doskonale wie, że stół stanowi nie tylko miejsce do spożywania posiłków, ale jest przede wszystkim sercem całego domu. Dlatego tworzy wysokiej jakości meble drewniane, także w wersji rozsuwanej – o bezpretensjonalnym wdzięku, odpornym na zmieniające się trendy oraz godnej podziwu funkcjonalności.

 

Comments

comments

210
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...