Mike Kilinski nowym Creative w El Padre

Informacja Prasowa - 16.09.2020
93

Mike Kilinski nowym Creative w El Padre

Mike Kilinski nowym Creative w El Padre

Do naszego zespołu na stanowisku Creative dołączył Mike Kilinski. Jest on odpowiedzialny za tworzenie koncepcji kreatywnych i oprawy eventów, działań promocyjnych i ambientowych, budowanie i tworzenie relacji z klientami oraz dostawcami.

Mike rozpoczynał swoją karierę zawodową w agencjach PR-owych – Grayling Polska i Havas PR Warsaw, dlatego nie obce mu są tematy komunikacyjne. Pracował dla takich klientów jak Alstom (turbiny wiatrowe), Polskie Sieci Elektroenergetyczne, Astra (satelita), SanDisk, EasyJet, Kodak. W czasie studiów angażował się też we wsparcie wielu projektów naukowych, w tym organizację konferencji Warsaw Beijing Forum łączącego studentów i przedsiębiorców z Polski i Chin w obszarach biznesu, nauki i kultury.

Studiował Socjologię (mgr) na Uniwersytecie Warszawskim, Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Kolońskim (studia równoległe), Sinologię na Uniwersytecie Warszawskim (lic), a także dwukrotnie odbywał stypendium językowe na Narodowym Uniwersytecie Sun Yat-Sena w Kaohsiung w Tajwanie. Porozumiewa się płynnie po polsku, angielsku, niemiecku i mandaryńsku.

Mike pasjonuje się rzemiosłem i rękodziełem (użytkowo i etnologicznie), a także szyciem i gotowaniem.

Comments

comments

93
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...