Miesięcznik „Podróże” w nowej odsłonie

Informacja Prasowa - 23.04.2018
12

Miesięcznik „Podróże” w nowej odsłonie

Majowy numer miesięcznika „Podróże” ukazał się w odświeżonej formule. Zmiany obejmują zarówno szatę graficzną, jak i zawartość redakcyjną. W makiecie postawiono na nowoczesność, dynamikę i funkcjonalność. Autorem projektu jest grafik Adam Olchowik. W warstwie merytorycznej „Podróże” będą teraz jeszcze bliżej mieszkańców i za ich pośrednictwem prezentować będą wybrany region świata lub Polski.

Nowe „Podróże” to doświadczony doradca w poznawaniu ludzi i praktyczny przewodnik po ciekawych zakątkach świata i Polski. Wprowadzone od majowego numeru rubryki, np. Spotkajmy się, Musimy porozmawiać, Sposób na…, odzwierciedlają nową filozofię pisma. Źródłem materiałów są bezpośrednie informacje od mieszkańców i osób związanych z opisywanym miejscem. Redakcja stawia również na teksty i zdjęcia autorskie, zrealizowane w czasie podróży, a także zacieśnia współpracę z blogerami. Więcej jest ciekawostek, szczegółów i informacji praktycznych, przydatnych pod kątem planowania wyjazdu.

– „Zmiana jest ewolucyjna, gdyż zachowaliśmy wszystkie te elementy, które doceniają nasi Czytelnicy. Zależało nam na unowocześnieniu tytułu i wprowadzeniu zmian, które odpowiadają zwyczajom podróżowania i poznawania świata przez współczesnych Polaków. Dobrym pretekstem do liftingu jest także przypadający w tym roku jubileusz 20-lecia istnienia „Podróży” na rynku” – mówi Joanna Szyndler, redaktor naczelna „Podróży”.

Tematem przewodnim majowego numeru „Podróży” są Hiszpania i Portugalia, którym poświęcono cztery obszerne materiały ilustrowane zdjęciami autorskimi. Ponadto redakcja przygotowała Raport specjalny na temat wyjazdów zorganizowanych. Czytelnik dowie się z niego wszystkiego, co powinien wiedzieć, zanim zdecyduje się na podpisanie umowy z biurem podróży. „Podróże” prezentują także piękne i interesujące miejsca w Polsce: „Podlasie: świątynia wszystkich religii”, „Puszcza Niepołomicka: w poszukiwaniu skarbów”. W magazynie pojawiła się również stała rubryka kulinarna Apetyt na świat i felietony Agaty Wojdy (autorytet kulinarny, wyróżniana w przewodniku Gault & Millau, czterokrotnie wpisana do przewodnika Michelin).

Comments

comments

12
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...