Michał Wilk nowym producentem w OTO Film

Informacja Prasowa - 03.03.2023
228

Michał Wilk posiada ponad 11-letnie doświadczenie w produkcji reklamowej

Michał Wilk, producent z międzynarodowym doświadczeniem w branży reklamowej, dołączył do zespołu OTO Film. Rozbudowa struktury studia jest związana z dynamicznym wzrostem liczby produkcji realizowanych dla klientów zagranicznych.
Michał Wilk posiada ponad 11-letnie doświadczenie w produkcji reklamowej. W tym czasie realizował projekty na terenie Polski, Malty, Argentyny, Hiszpanii i we Włoszech. Oprócz produkcji reklamowych ma na swoim koncie także produkcje fabularne, takie jak „Diversion End” (2016), teledyski oraz projekty telewizyjne. Współpracował między innymi z: Lemon Film, Film Produkcja i Endemol Shine Group.
Michał Wilk objął w OTO Film stanowisko senior producer i będzie odpowiadał głównie za współpracę z zagranicznymi klientami. Powiększenie zespołu studia o producenta z międzynarodowym doświadczeniem wynika z rosnącej liczby projektów realizowanych przez OTO Film na rynki zagraniczne. W ostatnim czasie studio wyprodukowało ponad 20 reklam na rynki: niemiecki, francuski, brytyjski i amerykański.
W OTO Film będę miał okazję wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie realizując projekty dla klientów z najbardziej konkurencyjnych rynków w zakresie jakości produkcji reklamowych. Z niecierpliwością czekam na pierwsze produkcje – mówi Michał Wilk, senior producer w OTO Film.

Comments

comments

228
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...