Michał Rakowski nowym Chief Network Officer sieci Enterie

Informacja Prasowa - 20.02.2020
169

Michał Rakowski nowym Chief Network Officer sieci Enterie

Nowym Chief Network Officer sieci Enterie został Michał Rakowski. Sieć niezależnych agencji PR obecna jest już w 18 krajach europejskich i USA. Ostatnio do grona partnerów dołączyły agencje z krajów Grupy Wyszehradzkiej, Luksemburga i Szwajcarii.

Enterie to międzynarodowa sieć niezależnych agencji PR i marketingowych, oferująca firmom planującym zagraniczną ekspansję pełen zakres usług komunikacyjnych. Została założona w połowie 2017 roku przez warszawską agencję PR Profeina.

 

enterie_znak_podstawowy.png

Michał Rakowski, który objął stanowisko Chief Network Officera Enterie, od 2014 roku pracuje w Profeinie. Jako konsultant obsługiwał firmy z sektora IT, fintech, fundusze VC i startupy. Wprowadzał marki na rynek polski, jak i globalny. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywał pracując jako dziennikarz oraz pracując w trzecim sektorze. Na stanowisku CNO zastąpił Andrzeja Jędrzejczaka.

Rakowski jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, na której jest gościnnym wykładowcą, prowadząc zajęcia “Startup a PR”.

Enterie specjalizuje się w obsłudze firm z branży nowych technologii. Swoje usługi kieruje do startupów i firm technologicznych – zarówno tych polskich, które planują europejską ekspansję, jak i zagranicznych, które chcą wejść do Polski.

 

–  Chcemy być hubem, do którego zwracają się firmy zainteresowane wejściem na zagraniczne rynki. I faktycznie obserwujemy rosnące zainteresowanie polskich spółek usługami komunikacyjnymi poza Polską. To dla nich Enterie sukcesywnie rozbudowuje swój zasięg. Bardzo się cieszę, że to Michał pomoże im w ekspansji na zagranicznych rynkach – mówi Magdalena Górak, pomysłodawczyni Enterie i zarządzająca agencją PR Profeina.

Najnowszymi partnerami sieci są agencje z Chicago, Czech i Węgier.Enterie jest obecna w Stanach Zjednoczonych oraz 17 krajach europejskich: w Belgii, Bułgarii, Czechach, Danii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Polsce, Portugalii, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, Węgrzech, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

 

2020.02_Opportunity with Enterie.png

Comments

comments

169
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...