Michał Olbrychowski COO w Komunikacja Plus Group.

Informacja Prasowa - 06.03.2023
228

Tym samym Komunikacja Plus wzmacnia struktury spółki-matki dla realizacji nowych celów w obszarze sprzedaży i obsługi projektów

Michał Olbrychowski objął nowo utworzone stanowisko Chief Operating Officer (COO)
w K+ Group. Tym samym Komunikacja Plus wzmacnia struktury spółki-matki dla realizacji nowych celów w obszarze sprzedaży i obsługi projektów zintegrowanych na poziomie całej grupy.

 Spółka K+ Group w ramach Grupy Komunikacja Plus odpowiada za integrację kompetencji PR, mediowych, kreatywnych oraz badawczych tj. oferty spółek K+PR, Proomni, Follow Vision i Insight Lab. Michał Olbrychowski, jako COO, będzie odpowiadał bezpośrednio za budowę zintegrowanej oferty grupy, promocję, pozyskiwanie klientów oraz wzmacnianie standardów obsługi projektów.

– Komunikacja Plus to unikatowy na rynku przykład agencji, która na przestrzeni ostatnich lat w oparciu o mocny, strategiczny fundament, rozbudowuje zintegrowaną ofertę marketingową. Widać w tym spójny, odrębny koncept biznesowy, który w oparciu o własny pomysł rozwija portfolio usług i klientów. Cieszę się, że będę mógł uczestniczyć w strategicznym rozwoju tej koncepcji – Michał Olbrychowski, COO K+Group.

 Michał Olbrychowski to menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w usługach doradczych z obszaru komunikacji PR i marketingowej. Przez ostatnie blisko 5 lat kierował agencją Ogilvy PR Polska (wcześniej pod nazwą Cohn & Wolfe Poland), należącą do międzynarodowego koncernu WPP. Wcześniej m.in. rozwijał kompetencje Communications Consulting w Deloitte oraz pełnił rolę dyrektora zarządzającego w agencji Havas PR Warsaw. Jest wykładowcą i jurorem w konkursach branżowych. W przeszłości pełnił funkcję wiceprezesa Związku Firm PR.

– Konsekwentnie realizujemy strategię biznesową, opartą o integrację ośmiu głównych kompetencji
w obszarze komunikacji i marketingu. Wierzę, że to jest to moment, w którym naszą ekspertyzę warto wzmocnić perspektywą menedżera z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu różnymi podmiotami i głębokim zrozumieniem procesów marketingu zintegrowanego –
mówi Tomasz Alberski, Managing Partner GK+.

Stanowisko COO K+ Group Michał Olbrychowski objął 1 marca.

 

Comments

comments

228
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...