Michał Lizner ponownie w El Padre!

Informacja Prasowa - 11.01.2022
200

Michał Lizner ponownie w El Padre!

Michał Lizner ponownie w El Padre!

Po dziewięciu latach spędzonych w agencji Endorfina, Michał Lizner powraca do El Padre, gdzie w latach 2009-2013 rozpoczynał karierę zawodową.  Na stanowisku Senior Event Managera, Michał będzie odpowiedzialny za realizację największych projektów eventowych dla kluczowych klientów El Padre.

Do jego obowiązków będzie należało również wsparcie działu New Business agencji.

Sam zainteresowany nie kryje entuzjazmu towarzyszącego jego dołączeniu do agencji: „Powrót do El Padre po 9 latach jest dla mnie dużym wydarzeniem, zwłaszcza że wracam do Agencji Roku 2019 i 2020. Cieszę się, że będę mógł pomóc w utrzymaniu najwyższej jakości organizacji wydarzeń, jaką El Padre oferuje swoim klientom” – stwierdza Michał Lizner.

Bardzo się cieszymy z powrotu Michała, którego obecność wychodzi naprzeciw naszym ambitnym planom na najbliższe miesiące. Michał zna nasz styl pracy, bo pracował z nami przez kilka lat, a dziś wnosi do naszego zespołu cenne doświadczenie zdobyte przy realizacji ważnych projektów w innej wiodącej agencji” – podsumowuje Piotr Karasiński, Wiceprezes Zarządu El Padre.

Comments

comments

200
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...