Michał Giera na stanowisko Head of Mobile Product w agencji Mobiem

Informacja Prasowa - 08.07.2019
253

Michał Giera na stanowisko Head of Mobile Product w agencji Mobiem

Michał Giera dołącza do agencji marketingu mobilnego Mobiem (Grupa Interia.pl) i obejmuje stanowisko Head of Mobile Product

Wraz z początkiem czerwca do Mobiem (Grupa Interia.pl) – czołowej agencji mobile marketingu w Polsce dołączył Michał Giera – ekspert ds. rozwoju produktów mobilnych. Michał Giera objął nowo utworzone stanowisko Head of Mobile Product.

W nowej roli Michał Giera będzie odpowiadał m.in. za strategiczne doradztwo w zakresie rozwoju produktów biznesowych, ze szczególnym naciskiem na aplikacje mobilne agencji oraz rozwiązania reklamowe, a także zarządzanie danymi agregowanymi przez Mobiem i ich dalszą monetyzację.

– Objęcie przez Michała Gierę nowo utworzonego stanowiska Head of Mobile Product to dalsza realizacja obranej przez nas strategii. Już teraz odpowiadamy za kompleksową obsługę naszych klientów w szeroko rozumianym ekosystemie mobilnym, ale ogromny nacisk kładziemy na to, aby nasi klienci mogli współpracować wyłącznie z liderami rynku. Michał Giera to jeden z nielicznych w Polsce badaczy aplikacji mobilnych, z unikatowym know-how i doświadczeniem w rozwoju produktów mobile. Cieszę się, że dołączył do naszego zespołu. Na pewno zyskał szansę, by w pełni wykorzystać swoje kompetencje– komentuje Norbert Kowalski, Prezes Zarządu Mobiem.

Michał Giera doświadczenie zdobywał w Grupie WP, gdzie współodpowiadał za stworzenie multimedialnej sieci reklamowej AdTotal, opartej o strategię trzech ekranów oraz Spicy Mobile, gdzie zajmował się rozwojem nowych obszarów biznesowych. Przez cztery lata budował także swój własny projekt z zakresu analityki aplikacji mobilnych – Snapp.

Michał Giera to także prelegent licznych konferencji branżowych, a także wykładowca mobile marketingu na uczelniach wyższych.

Michał jest Absolwentem Archeologii, którą ukończył na Uniwersytecie Warszawskim.

Swój wolny czas spędza z rodziną, ale jest także fanem roweru i gór.

Michał Giera

Comments

comments

253
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...