Michał Fortowski awansował na Partnership Managera

Informacja Prasowa - 11.06.2024
119

Michał Fortowski awansował na stanowisko Partnership Managera w Dziale Sprzedaży Korporacyjnej Biura Reklamy Multikino Media.

Na stanowisku Partnership Managera w Dziale Sprzedaży Korporacyjnej Biura Reklamy Multikino Media Michał Fortowski będzie odpowiadał za zarządzanie relacjami z partnerami biznesowymi, budowanie strategii partnerstwa i jej realizację w celu osiągnięcia wzajemnych korzyści.

Michał Fortowski posiada umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne, które są niezbędne w pracy Partnership Managera. Awans na to stanowisko pozwoli Michałowi na większą niezależność w działaniu, aktywne nawiązywanie relacji handlowych z nowymi klientami oraz poszukiwanie nowych możliwości dla rozwoju Działu Sprzedaży Korporacyjnej. – podkreśla Bogusława Sławińska, Dyrektor Działu Sprzedaży Korporacyjnej.

Z grupą Multikino S.A. Michał Fortowski jest związany od 2013 roku. Do zespołu Multikino Media dołączył w 2015 roku na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży korporacyjnej, a następnie w 2018 roku rozpoczął pracę jako Event Manager.

Comments

comments

119
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...