Michał Fal szefem newsroomu Gazeta.pl, Karolina Deling-Jóźwik szefową wydawców strony głównej

Informacja Prasowa - 02.10.2017
212

Michał Fal szefem newsroomu Gazeta.pl, Karolina Deling-Jóźwik szefową wydawców strony głównej

Od 1 października br. stanowisko szefa newsroomu Gazeta.pl objął Michał Fal, wcześniej szef wydawców serwisu Wiadomości.Gazeta.pl, sekretarz redakcji i superwydawca strony głównej portalu. Do zespołu Gazeta.pl dołączyła na stanowisku szefowej wydawców strony głównej Karolina Deling-Jóźwik.

Michał Fal pracuje w Gazeta.pl od 2014 roku – kolejno jako wydawca news, wydawca strony głównej, sekretarz redakcji i szef wydawców Wiadomości.Gazeta.pl. Wcześniej był autorem i wydawcą w serwisie naTemat.pl oraz redaktorem i reporterem w dziale Film serwisu Orange.pl. Pracę w mediach zaczynał jako stażysta w dziale wydawnictw książkowych i multimedialnych oraz projektów internetowych Axel Springer Polska. Ma także doświadczenie w pracy w marketingu i PR.

Zastępczynią Michała Fala została Milena Bryła, która dotychczas w roli producenta odpowiadała za newsową obsługę głównych wydarzeń w portalu. Teraz będzie odpowiadała za jakość treści newsowych i wyniki oglądalności serwisu Wiadomości.Gazeta.pl.

Zmiana personalna nastąpi również na stanowisku sekretarza redakcji Gazeta.pl – obejmie je Jan Rakoczy, wydawca serwisu Wiadomości.Gazeta.pl.

1 października br. do zespołu Gazeta.pl dołączyła również Karolina Deling-Jóźwik, która obejmie nowe stanowisko szefowej wydawców strony głównej Gazeta.pl.

Karolina Deling-Jóźwik przez trzy ostatnie lata była wydawcą strony głównej Wirtualnej Polski. Na potrzeby tej strony planowała i koordynowała pracę licznych redakcji Grupy WP. Wcześniej przez wiele lat pracowała w portalu Tvn24.pl – jako redaktor, wydawca i sekretarz redakcji.

Comments

comments

212
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...