Michael / Ström Dom Maklerski S.A. klientem agencji Clear Communication Group

Informacja Prasowa - 06.02.2023
210

Clear Communication Group będzie odpowiedzialna za wsparcie komunikacji eksperckiej

Od lutego 2023 r. Michael / Ström Dom Maklerski S.A. rozpoczął współpracę z agencją Clear Communication Group. W ramach współpracy Clear Communication Group będzie odpowiedzialna za wsparcie komunikacji eksperckiej przedstawicieli tego niezależnego domu maklerskiego, który specjalizuje się  w usługach związanych z rynkiem dłużnych papierów korporacyjnych oraz zarządzania aktywami.

Eksperci Michael / Ström Domu Maklerskiego na bieżąco analizują sytuację gospodarczą w Polsce i na świecie, przyglądają się także rynkowi funduszy inwestycyjnych i obligacji. W ramach współpracy Clear Communication Group będzie pomagać im w sprawnej współpracy z mediami. Konsultanci CCG będą również wspierać aktywności klienta związane z komunikacją korporacyjną i w mediach społecznościowych. Za działania dla Michael / Ström Dom Maklerski odpowiada zespół w skład którego wchodzi Marek Gieorgica, partner zarządzający oraz Radosław Pupiec, menedżer projektów.

– Rozwijamy się bardzo szybko i zależy nam na prowadzeniu jeszcze lepszej komunikacji z otoczeniem, w tym szczególnie z dziennikarzami, którzy bacznie przyglądają się sytuacji na rynkach finansowych. Z tego względu zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją PR, która ma duże doświadczenie w działaniach komunikacyjnych dla podmiotów z rynku kapitałowego – mówi Krzysztof Tymoszyk, Członek Zarządu Michael / Ström Dom Maklerski.

Clear Communication Group funkcjonuje na rynku od 2011 roku i specjalizuje się w komunikacji finansowej, nowych technologiach, płatnościach, branży retail i e-commerce oraz komunikacji kryzysowej.

–  W przeszłości mieliśmy już okazję współpracować z Michael / Ström Dom Maklerski i bardzo cieszymy się, że wracamy do tego partnerstwa. Wiedza i doświadczenie ekspertów od rynku kapitałowego powinny być jak najlepiej wykorzystywane, aby każdy, kto myśli o inwestowaniu i oszczędzaniu mógł korzystać z informacji płynących z wiarygodnych źródeł i opartych o wieloletnie doświadczenie na rynku – mówi Marek Gieorgica, partner zarządzający Clear Communication Group.

Comments

comments

210
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...