Meloradio z nową stroną playera

Informacja Prasowa - 03.12.2019
42

Meloradio z nową stroną playera

Od dziś słuchacze Meloradia mogą posłuchać swoich ulubionych programów radiowych na nowej stronie z treściami audio, która jest dostępna pod adresem player.meloradio.pl.

Nowy funkcjonalny player umożliwia słuchanie radia na żywo, a także dostęp na życzenie do popularnych audycji stacji, m.in.: „Tu i teraz” prowadzonej przez Kayah, „Melosłownika” Rafała Bryndala, „Horoskopu” Wróżbity Macieja czy „ASa w kinie” Andrzeja Sołtysika. Podcasty można wyszukiwać w prosty sposób poprzez prowadzących, nazwę programu lub temat audycji. Nowością są specjalnie stworzone kanały muzyczne dopasowane do różnych gustów, a wśród nich: „Meloradio Acoustic”, „Meloradio Film”, „Meloradio Classic” czy „Meloradio Delicate”.

Meloradio to już trzecia marka radiowa Grupy Eurozet w tym roku, która otrzymała nową stronę playera. Player.meloradio.pl kierujemy zarówno do stałych słuchaczy stacji, którzy lubią słuchać swoich ulubionych programów na  żywo w Internecie, jak i tych, którzy szukają miejsca w sieci, gdzie można posłuchać wysokiej jakości programów kulturalnych oraz relaksującej, pozytywnie nastrajającej muzyki – mówi Tomasz Sofuł, dyrektor Działu Online Grupy Eurozet.

Serwis został zaprojektowany zgodnie z filozofią mobile first w technologii Responsive Web Design, tak aby użytkownicy mogli z niego korzystać w równie komfortowy sposób zarówno na desktopie, tablecie, jak i smartfonie. Za  przygotowanie, projekt graficzny i wdrożenie nowej strony odpowiedzialny był zespół online Grupy Eurozet.

 

Comments

comments

42
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...