Mediakraft TV dla klimatu z WWF Polska

Informacja Prasowa - 29.11.2017
92

Mediakraft TV dla klimatu z WWF Polskav

Telewizja internetowa Mediakraft TV podjęła współpracę z WWF Polska w ramach projektu Energia odNowa. Celem działań jest zwiększenie świadomości społecznej na temat nieuchronnej zmiany klimatu oraz odnawialnych źródeł energii. Na czterech kanałach Mediakraft TV pojawią się materiały wideo zachęcające do obejrzenia dziesięcioodcinkowej serii „Punkt krytyczny”.

W celu promocji projektu Energia OdNowa realizowanego przez WWF Polska, fundacja nawiązała współpracę z polskimi blogerami i youtuberami, m.in. publikującymi w ramach telewizji internetowej Mediakraft TV. Na trzech autorskich kanałach firmy – Topowa Dycha, Topowe Teorie Spiskowe, Kult America oraz na formacie emitowanym na kanale Mediakraft TV – Eureka, pojawiają się materiały wideo zachęcające do obejrzenia odcinków na kanale WWF. Łącznie ukaże się 8 materiałów dotyczących kampanii.

“Cieszymy się, że możemy wspierać tak ważny z punktu widzenia ochrony środowiska projekt jak Energia OdNowa. Dzięki naszym wysokozasięgowym kanałom pomożemy w uświadamianiu społeczeństwa na temat znaczenia polityki klimatycznej.” – komentuje Ryan Socash, Dyrektor Generalny Mediakraft TV. 

Materiały stworzone przez Twórców Mediakraft TV dotyczą m.in. alternatywnych środków transportu, trującego powietrza, odnawialnych źródeł energii oraz negatywnych nawyków żywieniowych. Wszystkie filmiki nawiązują do tematów poruszanych w odcinkach „Punkt krytyczny”.

Comments

comments

92
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...