Mediahub pracuje dla Horn Distribution w Polsce, Niemczech i Szwajcarii

Informacja Prasowa - 24.11.2022
120

Mediahub kompleksowo zajmuje się przygotowaniem rekomendacji mediowych wraz z zakupem powierzchni reklamowych w kilku krajach

Mediahub pracuje dla Horn Distribution w Polsce, Niemczech i Szwajcarii

Dom mediowy Mediahub rozpoczął współpracę z Horn Distribution SA, dystrybutorem ponad 40 marek nowoczesnych urządzeń i akcesoriów audio-video.

Mediahub kompleksowo zajmuje się przygotowaniem rekomendacji mediowych wraz z zakupem powierzchni reklamowych w kilku krajach. Działania prowadzone są w kanałach social media, Google Ads, YouTube oraz Programmatic Display. Odpowiada m.in. za wprowadzenie na rynek polski, niemiecki i szwajcarski nowych słuchawek Focal Bathys oraz promocje głośników i soundbarów marki Denon.

W najbliższych miesiącach planujemy kolejne kampanie wspierające działania wokół naszych strategicznych oraz własnych marek mówi Aleskandra Niegowska, marketing director z Horn Distribution.Będziemy wspierać głównie sprzedaż, ale także wprowadzenie na rynki nowych produktów w krajach, w których nasza firma jest głównym dystrybutorem najwyższej jakości sprzętu audio-video – dodaje.

Horn Distribution S.A jest międzynarodową firmą dystrybucyjną z siedzibą w Polsce. Tworzy dynamicznie rozwijającą się grupę firm działających w 15 europejskich krajach. Działania firmy obejmują m.in. Polskę, Węgry, Szwajcarię, Czechy, Niemcy, Włochy i Finlandię (www.horn.eu).

Specjalizuje się w dystrybucji domowego i samochodowego sprzętu audio-video, posiadając w swojej ofercie ponad 40 znanych i renomowanych marek, takich jak Denon, Marantz, Dali, Alpine, Bang & Olufsen, Sonos, Wilson i inne.

Comments

comments

120
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...