Media Agory – Plotek.pl i Radio Złote Przeboje z Effie Awards 2019

Informacja Prasowa - 29.10.2019
94

Media Agory – Plotek.pl i Radio Złote Przeboje z Effie Awards 2019

W 20. edycji prestiżowego konkursu Effie Awards Poland srebrne statuetki zdobyły media z Grupy Agora – serwis Plotek.pl i Radio Złote Przeboje. Najpopularniejszy polski serwis o gwiazdach i celebrytach został nagrodzony w kategorii Marketing & business solutions, a zespół Radia Złote Przeboje otrzymał nagrodę w kategorii Kultura, rozrywka, media, gaming.

 

Plotek.pl, serwis portalu Gazeta.pl poświęcony gwiazdom i celebrytom, zdobył srebrną statuetkę w kategorii Marketing & business solutions. Jury doceniło zespół za zmiany w serwisie, dzięki którym w tym roku został on liderem swojej kategorii.

 

Radio Złote Przebojezdobyło srebrną statuetkę w kategorii Kultura, rozrywka, media, gaming za akcję „Teraz gramy”. Projekt obejmował kilkadziesiąt krótkich kampanii wideo promujących tematy audycji porankowych i weekendowych oraz internetową kampanię informującą w czasie rzeczywistym, co aktualnie grane jest na antenie rozgłośni.

 

Effie Awards to prestiżowy konkurs nagradzający kampanie oraz rozwiązania marketingowe marek, które wyróżniają się na rynku poprzez najbardziej efektywne działania tradycyjne i alternatywne, digitalowe i drukowane, płatne i pro bono oraz wysokie wyniki biznesowe.

 

Nagrody w 20. polskiej edycji konkursu zostały rozdane podczas uroczystej gali w poniedziałek, 28 października br. w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie.

Więcej informacji – http://awards.effie.pl

 

Comments

comments

94
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...