Mea Group najczęściej wyróżnianym dostawcą w konkursie PROCON Awards

Informacja Prasowa - 21.10.2019
12

Mea Group najczęściej wyróżnianym dostawcą w konkursie PROCON Awards

Mea Group po raz trzeci znalazła się wśród najlepszych dostawców usług eventowych. Zgodnie z wysokimi ocenami klientów zdobyła Wyróżnienie – w kategorii Creative services  w konkursie PROCON Awards 2019. Uroczyste wręczenie nagród najlepszym dostawcom usług dla biznesu w trzech kategoriach: Logistics, IT i Creative services odbyło się w ramach Konferencji PROCON/POLZAK 2019, największego wydarzenia branży zakupowej w naszym kraju. Tegoroczne Wyróżnienie dołącza do kolekcji nagród PROCON Awards Mea Group, w której są już wyróżnienie (2018 r.) i tytuł „Dostawcy Roku” PROCON Awards 2017.

Finaliści konkursu PROCON Awards w kat. Creative Services to firmy, które wyróżniają się m.in. konsekwencją w realizacji wyznaczonych celów, stabilnym wzrostem w oparciu o jasną wizję i strategię rozwoju przedsiębiorstwa, innowacyjnością w działaniu oraz podejmowaniem różnorodnych aktywności na rzecz branży. Pod uwagę były też brane: nowatorskie myślenie, elastyczność działania i zdolność szybkiego reagowania
na zmienność okoliczności środowiskowo-biznesowych.

Mea Group zdobyła wyróżnienie dzięki bardzo wysokim ocenom klientów, którzy
w drugim etapie konkursu oceniali wszystkich finalistów. Podkreślano niezmiennie najwyższą jakość świadczonych przez agencję usług, wysokiego od lat poziomu serwisu i świetnej komunikacji zespołu z klientami.

 

„Najwyższa jakość to jeden z elementów DNA Mea Group. Do tego możemy się pochwalić zespołem pasjonatów eventów, którzy kreują wydarzenia dla klientów sięgających po eventy jako skuteczne narzędzie komunikacji marketingowej – jedyną metodę bezpośredniego spotkania z firmą/produktem/usługą/ideą. Partnerstwo, zaufanie, otwartość – te wartości są istotne dla Mea Group i znajdują odbicie w każdej naszej realizacji. Bardzo nam miło, że klienci po raz kolejny doceniają nas i nasz styl pracy” – mówi Magdalena Kozicka, Wiceprezes i Dyrektor Produkcji Mea Group.

„Ostatni kwartał roku przynosi wyróżnienie w PROCON Awards 2019, a z kolei w pierwszym kwartale świętowaliśmy zdobycie przez Jędrka Nykowskiego, Dyrektora kreatywnego Mea Group, tytułu ‘Kreatywnego Roku Branży Eventowej’ w konkursie MP Power Awards. Wniosek może być tylko jeden: warto powierzać realizację swoich eventowych marzeń Mea Group” – mówi Marta Chmielewska, Prezes Mea Group.

Konkurs PROCON Awards powstał z potrzeby pokazania jak ważne jest budowanie partnerskich relacji między dostawcami a klientami na rynku B2B. Konkurs odbywa się w ramach Konferencji PROCON/POLZAK – jedynego takiego wydarzenia w Polsce, które jest organizowane cyklicznie przez reprezentantów branży zakupowej, osoby bezpośrednio odpowiedzialne za zarządzanie łańcuchem dostaw i zakup produktów/usług w średnich i dużych przedsiębiorstwach. W konferencja PROCON/POLZAK 2019 wzięło udział kilkuset przedstawicieli tego środowiska.

Comments

comments

12
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...