McDonald’s kolejny raz zaprasza na darmową kawę!

Informacja Prasowa - 16.05.2017
111

McDonald’s kolejny raz zaprasza na darmową kawę!

15 maja do restauracji sieci McDonald’s powróciła akcja częstowania darmową kawą. Przez tydzień wszyscy goście zostaną poczęstowani świeżo mieloną kawą z ziaren 100% Arabiki. Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku do godziny 10:30 oraz w sobotę i niedzielę do godziny 11:00. Kawa biała, czarna a może cappuccino? Wybór należy do Ciebie! 

Dobra wiadomość dla wszystkich entuzjastów kawy! Wystartowała kolejna odsłona akcji McDonald’s „Poczęstuj się poranną kawą”. Przez tydzień od 15 do 21 maja w lokalach sieci na terenie całej Polski* można otrzymać kubek kawy przygotowanej ze świeżo mielonych ziaren Arabiki, której aromat i smak jest doceniany na całym świecie. Do wyboru są trzy warianty małych kaw: tradycyjna mała czarna, delikatna kawa z mlekiem oraz pyszne cappuccino. Wszystkie kawy przygotowywane są w kubkach na wynos, dzięki czemu możesz delektować się nimi w drodze do szkoły, pracy czy też korzystając z uroków wiosennej pogody.

Kawa o poranku to idealny sposób na pyszne rozpoczęcie dnia oraz nabranie energii do działania. Co ważne, żeby otrzymać kawę, nie jest konieczne dokonanie jakiegokolwiek innego zakupu. Czas trwania akcji to 7 dni, dlatego nie zwlekaj i poczęstuj się poranną kawą całkowicie za darmo. Zapraszamy!

Comments

comments

111
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...