MBridge rozpoczyna współpracę z portalem grupy Unilever – Cleanipedia.com

Informacja Prasowa - 25.07.2019
23

MBridge rozpoczyna współpracę z portalem grupy Unilever – Cleanipedia.com

Agencja marketingowa MBridge – Marketing Experts nawiązała współpracę z Cleanipedia.com. To należący do grupy Unilever portal o globalnym zasięgu, dla którego MBridge realizuje działania na polskim rynku.

Od lipca 2019 roku MBridge odpowiada za prowadzenie działań z zakresu SEO. Głównym celem współpracy jest zwiększenie widoczności treści zamieszczonych na stronie Cleanipedia.com w  organicznych wynikach wyszukiwarki Google. Za działania po stronie agencji odpowiada SEO Manager – Tomasz Klusek.

Cleanipedia.com to globalny portal należący do grupy Unilever, światowego lidera branży FMCG. Oferuje treści poradnikowe – artykuły i materiały video – z kategorii „Homecare”, wśród których internauci znajdą skuteczne wskazówki dotyczące sprzątania domu i pielęgnacji ubioru. Na Cleanipedia.com dostępne są również porady na temat zrównoważonego rozwoju, planowania rodzinnego budżetu oraz ekologicznych rozwiązań, które warto wprowadzić w swoim gospodarstwie domowym. Portal jest wspierany przez takie marki, jak Cif, Domestos, Sunlight czy Surf.

-Chcemy, aby Cleanipedia odpowiadała na wszystkie potrzeby użytkowników – zarówno wtedy, gdy szukają natychmiastowej pomocy dotyczącej usunięcia uporczywych zabrudzeń, jak i wtedy, gdy planują remont, sprzątanie całego gospodarstwa domowego lub przeprowadzkę. Zależy nam również, aby Cleanipedia miała realny wpływ na otaczający na świat, dlatego wciąż aktualizujemy kategorię porad związanych z recyklingiem, ekologicznymi rozwiązaniami i zrównoważonym rozwojem. Mamy świadomość, że w czystym domu po prostu żyje się lepiej i ta idea przyświeca naszemu serwisowi – mówi Tomasz Smolewski, Brand Manager Sunlight w Unilever.

MBridge – Marketing Experts to polska agencja marketingowa, obecna na rynku od 2016 r., która zajmuje się projektowaniem i realizacją strategii marketingowych w internecie. Głównymi specjalizacjami są obszary takie jak: SEO, SEM, content marketing, analityka internetowa, social ads, CRM, performance UX oraz doradztwo strategiczne z zakresu marketingu online. MBridge realizuje obecnie działania m.in. dla takich klientów, jak Smyk, Gandalf.com.pl, Signify, Recman, Unilever.

Źródło: www.mbridge.pl

Comments

comments

23
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...