MBridge – Marketing Experts nawiązuje współpracę ze spółką Grupa Modne Zakupy

Informacja Prasowa - 12.11.2020
142

MBridge - Marketing Experts nawiązuje współpracę ze spółką Grupa Modne Zakupy

MBridge – Marketing Experts nawiązuje współpracę ze spółką Grupa Modne Zakupy – właścicielem platform Intymna.pl oraz Ohso.pl

Od początku października 2020 roku agencja interaktywna MBridge – Marketing Experts odpowiada za prowadzenie działań digital marketingowych (SEO oraz Performance Marketing) dla sklepów Intymna.pl oraz Ohso.pl – dwóch największych platform e-commerce spółki Grupa Modne Zakupy Sp. z o. o. 

W ramach współpracy agencja interaktywna będzie odpowiedzialna zarówno za działania SEO, jak i promocję produktów z oferty obu sklepów za pośrednictwem Facebook Ads i Google Ads. Podstawowym celem działań jest zwiększenie ruchu na stronie oraz wzrost sprzedaży. Ze strony agencji działania SEO nadzoruje Maciej Orpik, SEO Specialist w MBridge – Marketing Experts, natomiast za działania performance marketingowe odpowiada Piotr Świniarski, Performance Marketing Manager w MBridge – Marketing Experts.

Intymna.pl to lider polskiego e-commerce w segmencie bielizny, Ohso.pl to z kolei dynamicznie rozwijająca się platforma modowa. Oba sklepy były wielokrotnie nagradzane i doceniane przez klientów. To przestrzeń stworzona z myślą o kobietach i ich potrzebach. Mogą wybierać pośród najmodniejszych modeli odzieży i bielizny, a następnie – dzięki wspólnemu koszykowi – zrealizować zamówienie w jednym ze sklepów bez konieczności dzielenia wysyłki.

Comments

comments

142
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...