MBridge – Marketing Experts dla MediaMarkt

Informacja Prasowa - 20.02.2020
57

MBridge – Marketing Experts dla MediaMarkt

Agencja marketingowa MBridge – Marketing Experts rozpoczęła współpracę z MediaMarkt, liderem dystrybucji elektroniki użytkowej w Europie.

W ramach współpracy polska agencja będzie odpowiadała za prowadzenie działań SEO dla sklepu internetowego MediaMarkt.pl oraz wsparcie w zakresie tworzonych treści. Celem współpracy jest przede wszystkim zwiększenie widoczności strony w organicznych wynikach wyszukiwania Google i pozyskiwanie jakościowego ruchu SEO.

 

Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z MBridge z kilku powodów. Najważniejszymi z nich są długoletnie doświadczenie agencji w prowadzeniu działań dla polskich i zagranicznych e-commerców, a także bezpieczne podeście do SEO i zrozumienie naszych potrzeb. Liczymy na to, że to będzie długa, a przede wszystkim efektywna współpraca— mówi Magdalena Misiarz, kierownik działu marketingu internetowego w Media Saturn Online Polska.

 

MediaMarkt jest liderem dystrybucji elektroniki użytkowej w Europie, obecnym w 14 krajach. Na polskim rynku marka funkcjonuje od 20 lat. Sieć dynamicznie rozwija się we wszystkich kanałach sprzedaży, wyznacza nowe standardy w zakresie asortymentu i jakości obsługi.

 

Comments

comments

57
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...