Mateusz Skwarczek dołączył do warszawskiego zespołu fotoreporterów „Gazety Wyborczej”

Informacja Prasowa - 02.01.2018
237

Mateusz Skwarczek dołączył do warszawskiego zespołu fotoreporterów „Gazety Wyborczej”

Z początkiem stycznia 2018 r. do działu fotograficznego „Gazety Wyborczej” w Warszawie dołączył Mateusz Skwarczek, który dotychczas był fotoreporterem krakowskiego oddziału dziennika.

Mateusz Skwarczek jest związany z „Gazetą Wyborczą Kraków” i z Agencją Gazeta od 2006 roku. Jest wielokrotnym laureatem prestiżowych konkursów fotograficznych, m.in. Grand Press Photo i BZWBK Press Foto. Portrety jego autorstwa – a wśród nich zdjęcia wybitnych postaci świata kultury, polityki i sportu – regularnie pojawiają się na okładkach „Dużego Formatu”, „Wysokich Obcasów” czy „Magazynu Świątecznego”.

działąnia

Na nowym stanowisku Mateusz Skwarczek zajmie się koordynacją pracy studiów fotograficznych Agory oraz realizacją sesji fotograficznych dla magazynów i czasopism Agory.

Agencja Gazeta zajmuje się profesjonalną fotografią newsową, modową, produktową oraz biznesową. Powstała w 1994 roku z inicjatywy działu Foto „Gazety Wyborczej”. Zespół Agencji Gazeta realizuje fotoreportaże oraz sesje fotograficzne. W serwisie Agencjagazeta.pl można znaleźć archiwum, na które składają się miliony opisanych i należycie skatalogowanych zdjęć. Agencja Gazeta stale tworzy i oferuje szybki, aktualny codzienny serwis fotograficzny.

Jest oficjalnym partnerem Reutersa, a zdjęcia jej fotoreporterów zasilają światowy serwis Agencji Reuters. Więcej: Agencjagazeta.pl.

Comments

comments

237
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...