Mateusz Nowak i Aleksandra Stelmach-Rowińska w zespole strategii subskrypcyjnej Wyborcza.pl

Informacja Prasowa - 26.05.2021
108

Mateusz Nowak i Aleksandra Stelmach-Rowińska w zespole strategii subskrypcyjnej Wyborcza.pl

Mateusz Nowak i Aleksandra Stelmach-Rowińska w zespole strategii subskrypcyjnej Wyborcza.pl

 
W maju 2021 r. do działu strategii subskrypcyjnej Wyborcza.pl dołączyły dwie nowe osoby, które będą odpowiadać za marketing subskrypcji oraz komunikację z prenumeratorami. Mateusz Nowak objął stanowisko Digital Engagement Lead, a w jego zespole zaczęła pracę Aleksandra Stelmach-Rowińska jako Digital Engagement Specialist.
Mateusz Nowak w roli Digital Engagement Lead w zespole Wyborcza.pl będzie odpowiedzialny za marketing prenumeraty cyfrowej „Gazety Wyborczej” i wdrożenie strategii komunikacji dotyczącej oferty subskrypcyjnej, a także za wzmocnienie zaangażowania prenumeratorów oraz ich satysfakcji z bycia częścią tej społeczności.
Do zespołu Mateusza Nowaka dołączyła w maju br. także Aleksandra Stelmach-Rowińska, która objęła stanowisko Digital Engagement Specialist.

– W ubiegłym roku Wyborcza.pl pozyskała rekordową liczbę nowych subskrybentów. Dlatego w naturalny sposób nasza uwaga koncentruje się obecnie na zapewnieniu im odpowiedniej oferty i odpowiadaniu na ich potrzeby tak, by pozostali w gronie cyfrowych prenumeratorów. Podobnie jak inni wydawcy działający w modelu subskrypcyjnym stawiamy na mocniejsze angażowanie okazjonalnych użytkowników Wyborcza.pl oraz nowych subskrybentów – 2021 będzie dla nas rokiem zaangażowania – komentuje zmianę Dorota Adamczyk, chief digital revenue officer „Gazety Wyborczej” i Wyborcza.pl.

Mateusz Nowak od 2007 r. zajmuje się marketingiem produktów i serwisów cyfrowych. Początkowo pracował w Grupie Interia, gdzie na stanowisku senior brand managera odpowiadał za promocję i wzrost serwisów rozrywkowych i komunikacyjnych (w tym m.inmuzyka.interia.plfilm.interia.pl czy Interia Poczta). W kolejnych latach był w zespołach firm Medicover i Cube Group – w tej ostatniej kierował jednym z zespołów odpowiedzialnych za strategie i działania komunikacyjne oraz mediowe w obszarze online dla klientów bezpośrednich agencji. W 2019 r. dołączył do TIDAL, gdzie na stanowisku Marketing Managera odpowiedzialny był za działania akwizycyjne, akcje specjalne, komunikację z użytkownikami oraz współpracę z partnerami na wybranych rynkach CEE. Ostatni rok spędził w firmie Huawei Polska, jako Marketing Manager odpowiadając za promocję serwisów i aplikacji własnych oraz platformy Huawei Ads. Poza obszarem marketingu online Nowak przez 3 lata związany był z Fundacją Peace Festival, w której kierował działaniami promocyjnymi Life Festival Oświęcim.

Aleksandra Stelmach-Rowińska już na studiach rozpoczęła ścieżkę zawodową we współpracy z lokalną agencją PR, równocześnie pomagając w tworzeniu strategii komunikacji dla marek rodzimych. W 2019 r. podjęła współpracę z grupą Domodi. Pracując w dziale social media, odpowiedzialna była za działania organiczne, tworzenie kontentu oraz definiowanie grup odbiorców.

Comments

comments

108
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...