Mateusz Bachłaj został PR Managerem nazwa.pl

Informacja Prasowa - 05.06.2020
36

Mateusz Bachłaj został PR Managerem nazwa.pl

Mateusz Bachłaj został PR Managerem nazwa.pl

Od początku czerwca Mateusz Bachłaj jest odpowiedzialny za realizację strategii komunikacyjnej spółki nazwa.pl – lidera polskiego rynku w zakresie rejestracji domen i świadczenia usług hostingowych.

Wcześniejsze doświadczenie w branży public relations zdobywał w krakowskiej agencji WĘC Public Relations, z którą był związany od października 2017 roku. Odpowiadał za działania komunikacyjne dla Acer, Predator, Fantasyexpo, Polskiej Ligi Esportowej, a w ostatnim czasie także ADATA i XPG.

W wyniku prowadzonych działań wraz z zespołem PR i digital Acer został nagrodzony pierwszą w swojej historii nagrodą dla najlepszego laptopa gamingowego w Polsce podczas Gali Tech Awards. Na produkt czytelnicy PC Lab, Komputer Świat i Verdykt oddali blisko 53 tysiące głosów.

Mateusz Bachłaj będzie odpowiadał za przegląd i realizację strategii komunikacyjnej spółki nazwa.pl, integrację wszystkich kanałów marki, PR korporacyjny, PR produktowy, media relations, realizację planów mediowych, prowadzenie działań kryzysowych oraz analizę rynku i konkurencji.

Obecnie nazwa.pl rozwija kluczowe produkty: Cloud Backup oraz Hosting Cloud, a także wzbogacony Program Partnerski.

Przed rozpoczęciem współpracy z nazwa.pl i WĘC Public Relations Mateusz Bachłaj zdobywał doświadczenie jako redaktor TVN 24.

Comments

comments

36
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...