Masz wyjątkową kobietę w swoim życiu, która Cię inspiruje?

Informacja Prasowa - 06.03.2019
63

Masz wyjątkową kobietę w swoim życiu, która Cię inspiruje?

Masz wyjątkową kobietę w swoim życiu, która Cię inspiruje?

WOW Air proponują o niej opowiedzieć

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet WOW Air, Islandzkie tanie linie lotnicze, przygotowały kampanie reklamową „WowWoman”. Linie zachęcają do udostępniania na facebooku lub Instagramie, sylwetek inspirujących kobiet ze swojego otoczenia, z dodanym hasztagiem  #WowWoman i #WowAir. Zwycięzca otrzyma dwa bilety w dwie strony do dowolnej destynacji WOW.

Do 8 marca każdy może wziąć udział w akcji #WowWoman, wyróżniając kobietę, która ma wpływ na jego życie, niezależnie od tego, czy jest to mama, nauczycielka czy inspirująca znajoma. 8 marca, Wow Air opublikuje najbardziej wzruszające i inspirujące historie na swojej stronie w social mediach. Zwycięzca otrzyma obiecany prezent – dwa bilety lotnicze od Wow Air.

Linie „Wow Air” zostały założone w Islandii w 2011 roku. Kraj ten znany jest z faktu, że jest w czołówce państw, walczących o równouprawnienie kobiet. W 1980 w Islandii, została wybrana pierwsza Pani Prezydent. Vigdís Finnbogadóttir. Funkcję sprawowała przez cztery kolejne kadencje, aż do przejścia na emeryturę w 1996 roku. Katrín Jakobsdóttir, obecna premier, jest drugą kobietą, która przejęła urząd w historii Islandii.

Aktualnie Wow Air zatrudnia 1000 pracowników. Kobiety stanowią 54% wszystkich pracowników, w tym 33% menedżerów, 83% załoga i 7% to kobiety będący pilotami.

Źródło: https://wowair.us/offer/wowwoman/

Comments

comments

63
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...