Marzena Suchan przechodzi do Interii

Informacja Prasowa - 03.04.2019
286

Marzena Suchan przechodzi do Interii

Marzena Suchan przechodzi do Interii

Marzena Suchan 1 kwietnia 2019 roku rozpocznie pracę jako Dyrektor Serwisów Informacyjnych Interii. Nowa dyrektor obejmie nadzór nad Faktami, Biznesem, Sportem, Pogodą oraz Interia.tv. Zastępcą Marzeny Suchan zostanie Ewelina Karpińska-Morek, dotychczasowa szefowa serwisu Fakty.

 Bardzo się cieszę, że dołączę do tak doświadczonego i dojrzałego newsroomu. Wierzę, że moje doświadczenie i kompetencje pomogą we wzmocnieniu dalszego rozwoju obszarów informacyjnych Interii, ale też jestem przekonana, że dla mnie to szansa na dalszy rozwój – mówi Marzena Suchan – tłumaczy swoją decyzję. – Interia to dla mnie naturalny wybór. Pozostaję w dziennikarstwie online. To moje środowisko, obszar, który dobrze znam oraz taki, który nie przestaje mnie fascynować – dodaje.

Marzena Suchan przez ostatnich 6 lat pełniła funkcję Redaktor Naczelnej Serwisów Informacyjnych. Wcześniej pracowała jako Wydawca Serwisów Regionalnych i redaktor prowadząca w serwisie Wiadomości. Pracę w Onecie podjęła w 2001 roku. Ma też doświadczenie radiowe, jest absolwentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UJ.

Ewelina Karpińska-Morek – absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim, od 2006 roku związana z Interią, od 2007 roku dziennikarz, a następnie kierownik serwisu Fakty. Laureatka Polsko-Niemieckiej Nagrody im. T. Mazowieckiego (2018), współautorka książki „Teraz jesteście Niemcami”.

Mocna pozycja rynkowa Interii to efekt świetnej pracy zespołu redakcyjnego. Awans i związane z nim nowe obowiązki Eweliny Karpińskiej-Morek wskazują na ogromny potencjał ludzi, którym portal zawdzięcza sukcesy. Bardzo się cieszę, że dołączyła do nas Marzena Suchan, bo jej menedżerskie i biznesowe doświadczenie oraz unikatowa wiedza stanowić będzie cenny wkład w realizację ambitnych celów, jakie sobie wyznaczyliśmy – mówi Krzysztof Fijałek, Redaktor Naczelny i Dyrektor Wydawniczy Interii.

Według Badania Gemius/PBI w lutym 2019 roku strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 19 mln realnych użytkowników i 1,3 mld odsłon, a sam portal Interia – 13,7 mln realnych użytkowników i 719 mln odsłon.

Comments

comments

286
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...