Maruta Wachta wybiera Consulting’n more

Informacja Prasowa - 30.07.2018
2

Maruta Wachta wybiera Consulting’n more

Kancelaria Maruta Wachta specjalizująca się doradztwie prawnym z zakresu nowych technologii oraz ochrony danych osobowych rozpoczęła działania z zakresu public relations. Do prowadzenia projektu firma wybrała agencję Consulting’n more.

 

Maruta Wachta działa na rynku od ponad 25 lat. Firma specjalizuje się w doradztwie prawnym w obszarze nowych technologii, ale jednym z najważniejszych segmentów, w którym się specjalizuje, jest ochrona danych osobowych. Obecnie Kancelaria wspiera w tym zakresie kilkadziesiąt różnych firm ze wszystkich dziedzin gospodarki, w tym m.in. z branży finansowej, telekomunikacyjnej, medialnej, e-commerce, marketingowej i dystrybucyjnej. W 2018 r. dziennik Rzeczpospolita w rankingu kancelarii prawnych uznał Maruta Wachta za najlepszą kancelarię ds. ochrony danych osobowych.

 

–  Wprowadzenie RODO bardzo dobitnie pokazało, że w zakresie ochrony danych osobowych potrzeba nam nie tylko wykwalifikowanych specjalistów, lecz także gruntownej edukacji – mówi Marcin Serafin, szef Praktyki Ochrony Danych Osobowych w Maruta Wachta.   Stąd decyzja o rozpoczęciu działań komunikacyjnych związanych z RODO na szeroką skalę i skorzystaniu przy ich prowadzeniu ze wsparcia profesjonalnej agencji – dodaje specjalista.

 

Consulting’n more będzie odpowiedzialne za prowadzenie działań media relations oraz przygotowywanie materiałów prasowych o tematyce eksperckiej i korporacyjnej. Za koordynację projektu odpowiada Magdalena Mikołajczak (Account Manager).

Comments

comments

2
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...