Martyna Wojciechowska zaprasza do odwiedzenia nowej platformy podróżniczych inspiracji

Redakcja PR - 29.06.2017
46

Martyna Wojciechowska zaprasza do odwiedzenia nowej platformy podróżniczych inspiracji

Twórcy projektu Wilcza Strona uruchomili www.wilczastrona.com – pierwszą tego typu platformę internetową o podróżach, tworzoną przez czytelników. WilczaStrona.com skierowana jest do osób chcących podzielić się swoimi doświadczeniami z wyjazdów oraz poszukujących inspiracji, rad i relacji dla wsparcia własnych pomysłów.

Martyna Wojciechowska na Wilczej Stronie

Użytkownicy strony będą mogli za pomocą kilku kliknięć dodawać relacje ze zdjęciami ze swoich podróży. Prosty system wyszukiwania na podstawie lokalizacji, pozwoli użytkownikom serwisu na dotarcie do relacji z kraju np. do którego planują się wybrać. Dodatkowo, autorzy zadbali o to, aby na Wilczej Stronie znalazły się poradniki ekspertów z zakresu turystyki, wyboru sprzętu oraz odzieży noszonej w różnych warunkach klimatycznych i atmosferycznych. Portal swoją funkcjonalnością stanowi alternatywę dla podróżniczych forów i blogów. Korzystanie ze strony będzie bezpłatne, a jej charakter ma służyć propagowaniu turystyki oraz pasji odkrywania świata.

Jak zapewniają twórcy strony: „Zauważyliśmy podczas tworzenia fan page’a Wilczej Strony (fb.com/wilczastrona), że ludzie mają chęć i potrzebę dzielenia się swoimi doświadczeniami, zaś inni poszukują informacji i pomysłów. Pomyśleliśmy o założeniu wirtualnego, przyjaznego „miejsca spotkań” ludzi z pasją. To tutaj każdy, kto czuje swój wewnętrzny Wilczy Zew, może podzielić się swoimi przygodami, odczuciami i ciekawostkami z bliższego, bądź dalszego wyjazdu. Łączy nas pasja podróżowania, która dzięki WilczejStronie.com, może zamienić się także w pasję inspirowania innych amatorów spędzania czasu na świeżym powietrzu.”

Ambasadorką Wilczej Strony jest Martyna Wojciechowska: „Cieszę się, że mogę uczestniczyć przy tym wyjątkowym projekcie! Na Wilczej Stronie każdy pasjonat wyjazdów – nie tylko tych na krańce świata, będzie miał szansę podzielić się swoimi przygodami. Podróżowanie dodaje mi skrzydeł, inspiruje i sprawia, że czuję się wolna i chcę, żebyście dzielili ze mną te emocje! No to… w drogę, Wataho i widzimy się na Wilczej Stronie!”

Wszystkich chcących podzielić się swoimi przygodami i odkryć nowe miejsca, zapraszamy do zalogowania się na www.wilczastrona.com.

Comments

comments

46
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...