Martyna Wojciechowska ambasadorką marki Jack Wolfskin

Informacja Prasowa - 06.03.2017
191

Od lutego marka Jack Wolfskin, producent wysokiej klasy odzieży outdoorowej, rozpoczyna współpracę z Martyną Wojciechowską.

Od lutego marka Jack Wolfskin, producent wysokiej klasy odzieży outdoorowej, rozpoczyna współpracę z Martyną Wojciechowską, znaną podróżniczką i prowadzącą program Kobieta na krańcu świata. Marka Jack Wolfskin, której Martyna Wojciechowska została ambasadorką, będzie jej towarzyszyć w kolejnych podróżach.

Martyna Wojciechowska jest obecnie dyrektor programową stacji Travel Channel. W latach 2007-2017 była redaktor naczelną polskiej edycji magazynu National Geographic oraz National Geographic Traveler. Jest autorką serii książek o tematyce podróżniczej. W 2017 zdobyła statuetkę Telekamery w kategorii Osobowość Telewizyjna.

Podczas rocznej współpracy z Jack Wolfskin, Martyna Wojciechowska zaangażuje się w projekt Wilcza Strona i działalność powstającej, interaktywnej platformy internetowej: www.wilczastrona.com. Jest to inicjatywa skupiająca podróżników, fanów aktywnego trybu życia, która inspiruje do rozwijania siebie poprzez doświadczanie świata i spędzanie czasu na łonie natury.

Współpraca Martyny Wojciechowskiej łączy się z wejściem na rynek nowej kolekcji Jack Wolfskin wiosna/lato 2017.

Jack Wolfskin – niemiecka marka obecna na polskim rynku od 20 lat, jedna z największych i najprężniej rozwijających się firm w branży sprzętu turystycznego na świecie. Marka jest przyjazna dla środowiska naturalnego, bezpieczna dla osób pracujących przy jej produkcji, hipoalergiczna, wytrzymała i wyjątkowo komfortowa dla użytkownika. Firma Jack Wolfskin usunęła z procesu produkcji związki fluoru w 80%, a do roku 2020 zobowiązała się usunąć je całkowicie. Od 2010 roku marka Jack Wolfskin współpracuje z Fair Wear Foundation, która działa na rzecz poprawy warunków pracy w fabrykach odzieżowych.

Za konsekwentne działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego i wdrażanie proekologicznych technologii Jack Wolfskin otrzymał nagrodę na największych międzynarodowych targach sprzętu i odzieży sportowej ISPO 2016.

Comments

comments

191
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...