Marta Górska w Business and Partnership Independent Digital

Informacja Prasowa - 27.09.2021
208

Marta Górska w Business and Partnership Independent Digital

Marta Górska w Business and Partnership Independent Digital

Marta Górska zmienia stanowisko w Independent Digital, przechodząc z działu Customer Service do działu Business and Partnership, gdzie zajmie się między innymi współpracą z serwisami streamingowymi i rozwojem usług podcastowych. Marta w dziale Business and Partnership będzie pracować na stanowisku Project Manager.

Marta Górska od ponad dekady jest związania z rynkiem muzycznym. Zanim dołączyła do Independent Digital, przez 8 lat pracowała w warszawskim klubie Progresja zajmując się m.in. nawiązaniem i utrzymywaniem relacji z partnerami biznesowymi, brandingiem i PR-em. Rocznie promowała ponad 100 koncertów. Reprezentowała klub na konferencjach w Polsce i za granicą.

Oprócz działalności klubowej ma na koncie także własne projekty muzyczne realizowane w ramach współpracy z Ambasadami RP, między innymi w Libanie i Tunezji, gdzie zainicjowała trzy edycje programu cross culture Rawabit – Więzi, organizowanego w jednym z najważniejszych ośrodków muzycznych w tym kraju.

Ma także doświadczenie radiowe, pracowała w Radiu TOK FM i Radiu Kampus.

Independent Digital jest liderem wśród niezależnych cyfrowych dystrybutorów muzycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Współpracuje z artystami i wytwórniami z Polski, USA, Francji, Niemiec, Włoch, Irlandii, Kenii, Ukrainy i innych krajów. Firma stworzyła największą w Polsce sieć muzycznych kanałów w serwisie YouTube (multi-channel network). Independent Digital to pierwszy polski dystrybutor cyfrowy rekomendowany przez Spotify.

Independent Digital dostarcza muzykę niezależnych artystów i wytwórni do wszystkich najważniejszych serwisów streamingowych i downloadowych na świecie. Firma istnieje od 2002 roku. Główna siedziba Independent Digital mieści się w Warszawie, a pozostałe biura w Berlinie i Paryżu.

 

Comments

comments

208
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...