Marta Głowacka – nowa Creative Strategist w Saatchi & Saatchi

Informacja Prasowa - 26.04.2021
250

Marta Głowacka – nowa Creative Strategist w Saatchi & Saatchi

Marta Głowacka – nowa Creative Strategist w Saatchi & Saatchi

Do zespołu strategii Saatchi & Saatchi dołączyła Marta Głowacka na stanowisko Creative Strategist.

Marta Głowacka posiada 10-letnie, digitalowe doświadczenie w pracy zarówno po stronie działów marketingu klienta (6 lat), jak i w pracy w agencji (4 lata). Swoją przygodę z reklamą zaczęła w dziale Online Marketingu w e-commercie Groupon. Była tam odpowiedzialna za działania w social mediach. Po 5 latach dołączyła do startup’u z branży beauty jako Online Marketing Manager. Stanowisko obejmowało szeroki zakres obowiązków począwszy od wdrażania online sklepu, po planowanie i częściową produkcję contentu oraz kontakt z influencerami.

Następnie pracowała w dziale strategii Isobar Polska jako Strategy Planner.

Tworzyła strategie komunikacji dla takich klientów jak: Audi, Kompania Piwowarska, Estée Lauder, McDonald’s. Dla tego ostatniego zdobyła dwie statuetki Effie: brąz w 2019 w kategorii Usługi, brąz w 2020 w kategorii Brand Experience oraz nagrody Mixx.Awards: brąz w 2019 w kategorii Digital Experience i w 2020 wyróżnienie w kategorii Best Use of Social Media, Golden Arrow: wyróżnienie w 2020 w kategorii Digital Marketing – Social Media.

W Saatchi & Saatchi Marta realizuje bieżące projekty dla klientów agencji w dziale strategii, na którego czele stoi Agnieszka Kwaśniewska, Chief Strategy Officer Saatchi & Saatchi.

Comments

comments

250
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...