Marta Drożdż Redaktor Naczelną ELLE

Informacja Prasowa - 04.01.2018
225

Marta Drożdż Redaktor Naczelną ELLE

Od stycznia naczelną miesięcznika ELLE zostanie Marta Drożdż, która przez ostatnie 3 miesiące znakomicie sprawdziła się na tym stanowisku, pełniąc obowiązki redaktor naczelnej.

 

Bardzo cieszę się, że Marta podjęła się rozwijania strategii ELLE w Polsce. Jej wieloletnie doświadczenie zdobyte w magazynach luksusowych, pomysły strategiczne na rozwój magazynu i znakomita znajomość zespołu pozwolą na profesjonalne pokierowanie nim i umocnienie pozycji ELLE w segmencie polskich magazynów luksusowych – powiedział Aleksander Sorg, CEO Burda International Poland.

 

Marta Drożdż jest związana z ELLE od 9 lat. W 2008 dołączyła do zespołu jako szef działu urody, przez 2 lata była zastępcą redaktor naczelnej, później pełniącą obowiązki naczelnej. Z prasą kobiecą związana jest od 1998 roku. Pracowała w Cosmopolitan, wprowadzała na rynek Glamour.

 

ELLE to najdynamiczniej rozwijająca się marka wśród mediów związanych z modą i urodą na świecie, także w aspekcie digitalowym. W tym roku Burda International Poland kontynuuje prace nad rozwojem jej ekosystemu, wzmacniając zarówno obszar fashion, jak i inwestując w transformację digitalową.

Comments

comments

225
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...