Marta Bąkowska dyrektorem zarządzającym agencji Reprise

Informacja Prasowa - 28.02.2020
4

Marta Bąkowska dyrektorem zarządzającym agencji Reprise

Po kilku latach pracy w domu mediowym Initiative Marta Bąkowska awansowała na stanowisko Client Service Managing Directora siostrzanej agencji z grupy IPG Mediabrands.

Marta Bąkowska objęła stanowisko Client Service Managing Directora w agencji Reprise, należącej do IPG Mediabrands. Jest to nowe stanowisko w strukturach firmy. Bąkowska będzie odpowiedzialna za zarządzanie i rozwijanie biznesu spółki. Będzie raportowała do  Anny Gruszki, CEO agencji Reprise i CDO IPG Mediabrands. – W ciągu ostatnich dwóch lat biznes agencji Reprise wzrósł kilkukrotnie. To dobry moment, aby wzmocnić nasz zespół o managera z dużą wiedzą i doświadczeniem –  wyjaśnia Anna Gruszka.

Przez ostatnich kilka lat Marta Bąkowska związana była z domem mediowym Initiative (grupa IPG Mediabrands), gdzie pełniła funkcję Digital Account Directora. Swoją karierę zawodową rozpoczęła od pracy w Media Contacts (obecnie Havas Media). Następnie przez blisko osiem lat pracowała w domu mediowym Codemedia, jako Digital Media Director. Jest absolwentką SGH.

Comments

comments

4
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...