Marlena Wieteska dyrektorem marketingu WealthSeed

Informacja Prasowa - 15.02.2022
269

Marlena Wieteska dyrektorem marketingu WealthSeed

Marlena Wieteska dyrektorem marketingu WealthSeed

Marlena Wieteska objęła stanowisko dyrektora marketingu WealthSeed, aplikacji mobilnej należącej do Fair Place Finance S.A., przejmując tym samym nadzór nad marketingiem
i komunikacją w Spółce. Będzie odpowiadała za stworzenie strategii marketingowej oraz implementację działań. Przez ostatnie 4 lata pracowała dla marki CashDirector S.A. oferującej platformę do prowadzenia finansów oraz księgowości dla mikro i małych przedsiębiorców, oferowaną również przez banki.

Karierę zawodową Marlena Wieteska rozpoczynała w 1998 r. w projekcie handlobank – w pierwszym nowoczesnym banku internetowym Banku Handlowego (obecnie Citibank). W 2000 r. rozpoczęła pracę w Raiffeisen Bank Polska S.A., gdzie od początku budowała markę i strategię komunikacji dla segmentu SME. W 2009 r. zostałam dyrektorem marketingu i stworzyła strategię wejścia FM Banku na rynek.

Wieteska brała udział w rozwoju wielu agencji digitalowych i reklamowych, w tym Gamfi, w którym pracowała dla największych marek, oferując jedne z pierwszych w Polsce rozwiązań grywalizacyjnych w marketingu i HR. Od kilku lat wspiera fintechy w wejściu na rodzimy rynek oraz ekspansji jako osoba odpowiedzialna za marketing i digital. Poza prowadzeniem działań marketingowych jest akredytowaną mentorką (EMCC).

Aplikacja mobilna WealthSeed oferuje klientom możliwość łatwego inwestowania na całym świecie
i efektywnego zarządzania swoimi finansami w jednym miejscu. Na ofertę inwestycyjną składa się możliwość zakupu akcji i ETF oraz market funduszy, umożliwiający zakup najważniejszych funduszy inwestycyjnych.

Comments

comments

269
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...