Marka Zwieger w nowej kampanii stawia na jakość i wzornictwo

Informacja Prasowa - 05.06.2019
241

Marka Zwieger w nowej kampanii stawia na jakość i wzornictwo

Od początku czerwca ruszyła nowa odsłona kampanii sponsoringowej marki Zwieger. Kreacje prezentują flagowe produkty marki: patelnię z linii White Stone, nóż z serii Forte oraz najnowszy zestaw garnków Obsidian. Billboardy będą emitowane w telewizji TVN w najlepszym czasie antenowym, przy popularnym programie kulinarnym „Doradca smaku”.

Produkty marki Zwieger w „Doradcy smaku” można oglądać od trzech lat – firma jest jego sponsorem już szósty sezon. W ostatniej serii programu Robert Sowa korzysta między innymi z najnowszej linii garnków Obsidian, których używa do smażenia i pieczenia różnych potraw. To ten komplet zobaczymy w jednym z trzech billboardów. Oprócz nich promowane będą patelnia grillowa z serii White Stone oraz nóż szefa kuchni z linii Forte.

Eleganckie i subtelne billboardy prezentują wybrane produkty na jednolitym ciemnym tle w towarzystwie potraw, które można z ich pomocą przygotować.

Nasze sprzęty kuchenne w użyciu można zobaczyć podczas gotowania w programie, dlatego też w samej kampanii zdecydowaliśmy się skupić uwagę widza tylko i wyłącznie na produkcie – mówi Grzegorz Kozieł, reprezentujący markę Zwieger. – Zależało nam na stylistyce, która podkreśli oryginalne wzornictwo i wysoką jakość naszych produktów, dlatego skoncentrowaliśmy się na pokazaniu detalu.

Program kulinarny „Doradca Smaku”, w którym prowadzący korzysta ze sprzętów marki Zwieger, w styczniu gromadził przed telewizorami ponad milion osób, niewiele mniej niż pokazywany chwilę później serial „Na wspólnej”, popularna polska telenowela.

Emisja potrwa do końca sierpnia, choć marka nie wyklucza jej przedłużenia. Za produkcję billboardów telewizyjnych oraz planowanie kampanii odpowiedzialna jest Agencja Rebel Media.

Billboardy można zobaczyć na portalu YouTube:
• https://www.youtube.com/watch?v=4xjYJNkV7Ec,
• https://www.youtube.com/watch?v=CDsCKP62trQ,
• https://www.youtube.com/watch?v=TzGKkJm8INU.

Comments

comments

241
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...