Marka Kabos klientem agencji Blame US

Informacja Prasowa - 03.10.2019
271

Marka Kabos klientem agencji Blame US

Marka Kabos, polski producent profesjonalnych produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci, została klientem agencji Blame US. Agencja odpowiadać będzie za działania z zakresu media relations, PR produktowego, influencer marketingu, organizację eventów oraz projekty specjalne.

1 września 2019roku do grona klientów agencji Blame USdołączyła marka Kabos oferująca profesjonalne produkty do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Agencja będzie odpowiadać za zarządzanie komunikacją klienta. Do obowiązków Blame US należeć będą działania z zakresu media relations, PR produktowego, influencer marketingu, organizacja eventów, oraz koordynacja projektów specjalnych. Umowę zawarto na okres 6 miesięcy.

Agencja została wybrana na podstawie konkursu ofert. Wcześniej marka Kabos nie współpracowała z żadną inną agencją. Po stronie agencji działania koordynuje CEO firmy, Iga Chojnicka. W zespole znajdują się Paulina Koszczyk, Account Executive, Dominika Maciejewska, Junior Account Executive i Tomasz Grabiński na stanowisku PR Assistant.

 

Comments

comments

271
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...