Marka Jacob’s Creek ruszyła z komunikacją eventu: Wielki Piknik Australijski

Informacja Prasowa - 12.05.2017
18

Wystartowała kampania promująca Wielki Piknik Australijski

Wystartowała kampania promująca Wielki Piknik Australijski – sponsorem eventu jest marka Jacob’s Creek. Działania będą prowadzone w social media oraz OOH.

Event jest realizowany w ramach kampanii branded content, w której Jacob’s Creek w przyjazny i intuicyjny sposób edukuje i wprowadza konsumenta w świat wina poprzez m.in. content video z udziałem Mateusza Gesslera, ambasadora projektu.

Kampania promująca event sygnowany marką Jacob’s Creek rozpoczęła się w maju i potrwa do 10 czerwca 2017 r. Na ten dzień zaplanowana jest impreza, która odbędzie się w Muzeum Plakatu w Wilanowie. W programie eventu, którego motywem przewodnim jest wielki grill australijski, znajdzie się wiele atrakcji, m.in. warsztaty kulinarno-sommelierskie z Mateuszem Gesslerem i Wojtkiem Cyranem (ambasadorem marki w Polsce). Więcej szczegółów na www.wielkipiknikaustralijski.pl

Kampania będzie prowadzona w kanałach społecznościowych, obejmie także lokalny OOH z niestandardowymi elementami – symbolami Australii: misiem koala oraz kangurem wyglądającymi z nośników.

Za strategiczno-kreatywną obsługę marki, w tym realizację eventu odpowiada IQ Marketing, media do kampanii zaplanował i kupił dom mediowy Havas Media, działania PR realizuje MSLGROUP.

Comments

comments

18
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...