Mariel & Haan Communications nawiązała współpracę z Anną Groß i otwiera się na niemieckich klientów

Informacja Prasowa - 04.10.2021
162

Mariel & Haan Communications nawiązała współpracę z Anną Groß i otwiera się na niemieckich klientów

Mariel & Haan Communications nawiązała współpracę  z Anną Groß i otwiera się na niemieckich klientów

 W październiku agencja Mariel & Haan Communications powiększyła zespół o doświadczonego PR Managera. Anna Groß będzie wspierać działania public relations międzynarodowych klientów firmy z branży nieruchomości.

 Anna Groß posiada wieloletnie doświadczenie w PR i komunikacji, zdobyte zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej. W Polsce pełniła funkcje rzecznika prasowego Grupy Ubezpieczeniowej UNIQA. Pracowała również w zespole prasowym mBanku oraz łódzkiego centrum handlowo-rozrywkowego Manufaktura. W 2011 roku objęła stanowisko International Marketing Managera w centrali Grupy UNIQA w Wiedniu, gdzie przez 4 lata odpowiadała za działania komunikacyjne i wizerunek marki w Europie Centralnej. Następnie przez dwa lata była szefem działu marketingu w firmie telekomunikacyjnej Vodafone na Malcie. Od 3 lat mieszka w Niemczech, gdzie rozwijała rodzinną firmę deweloperską BAVEST.

Anna ukończyła równolegle Zarządzanie i Marketing na Politechnice Łódzkiej, oraz Finanse i Bankowość na Uniwersytecie Łódzkim. Jest również absolwentką studiów podyplomowych na Uniwersytecie Jean Moulin we Francji. Nieruchomości i wydobywanie ich potencjału są jej pasją, której oddaje się również w swoim wolnym czasie. Mówi biegle po angielsku, niemiecku i francusku.

Mariel & Haan Communications w ostatnich miesiącach rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego zdecydowaliśmy się powiększyć nasz zespól managerów. Anna posiada szerokie doświadczenie w komunikacji i marketingu i zna doskonale branżę nieruchomości. Myślę, że świetnie uzupełnia nasz team i będzie doskonałym wsparciem dla naszych klientów. Dzięki jej kompetencjom będziemy w stanie otworzyć się na klientów z rynku niemieckiego. – mówi Patrycja Rabińska, założycielka i dyrektor zarządzająca agencji MHC.

Mariel & Haan Communications to agencja oferująca wsparcie w komunikacji, marketingu i sprzedaży dla sektora nieruchomości, budownictwa, turystyki i wypoczynku. W jej portfolio znajdują się prestiżowi klienci z branży, tacy jak Urban Life Institute Polska, NREP, Accolade, czy Sun & Snow.

W Mariel & Haan Communications uważamy, że aby móc kompleksowo i profesjonalnie wspierać klienta, musimy przede wszystkim na początku dogłębnie zrozumieć jego działalność oraz cele biznesowe. Znając klienta jesteśmy w stanie wspólnie zbudować skuteczną strategię, metodę i plan komunikacji, uszyte na miarę, dopasowane do potrzeb i możliwości. Dzięki starannie opracowanym i wartościowym treściom, klienci budują relację zarówno na zewnątrz organizacji – z klientami, dostawcami, interesariuszami czy mediami, jak również wewnątrz – z pracownikami czy partnerami biznesowymi. Zespół MHC posiada szerokie doświadczenie z zakresu komunikacji, marketingu, sprzedaży, doradztwa oraz rekrutacji zdobyte przede wszystkim w sektorze nieruchomości, budownictwa, turystyki i wypoczynku.

Comments

comments

162
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...