Maria Gościniak awansuje na Senior Art Directorkę w strukturach agencji Przestrzeń

Jerzy Ciszewski - 20.12.2022
234

Gościniak jest m.in. laureatką brązowego KTR i wyróżnienia Best of Facebook za Lidl w social mediach

Maria Gościniak awansuje na Senior Art Directorkę w strukturach agencji Przestrzeń

Gościniak repozycjonowała wiele marek szukając dla nich nie tylko nowej idei komunikacji, ale także własnego, wyróżnialnego języka wizualnego.

Jest doświadczona w tworzeniu konceptów pracujących 360, a także wdrażaniu egzekucji w niemal każdym kanale. Świetnie czuje trendy social mediowe i czerpie z nich, by kreować marki świeże i rozumiejące współczesnego odbiorcę.

Gościniak jest laureatką brązowego KTR i wyróżnienia Best of Facebook za Lidl w social mediach. Kampanię jej autorstwa dla LEGO doceniło jury Cannes Lions trzema short listami, a także dwoma brązowymi statuetkami.  Z kolei jury D&AD nagrodziło tę samą kampanię Graphite Pencil, a ONE SHOW nagrodą dla najlepszą kampanię o ekologii roku. Jej nowa komunikacja dla Semilac została doceniona przez jury Kreatur.

Jak podkreślają szefowie działu kreacji Przestrzeni, awans Marii to w pełni zasłużone docenienie nie tylko jej umiejętności, ale uważności na każdy szczegół i partnerskiej współpracy zarówno z zespołem wewnętrznym, jak i klienckim.

Comments

comments

234
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...