Maria Belka wprowadziła swoją firmę na giełdę, zarobiła 300 tysięcy złotych w ciągu dnia

Redakcja PR - 13.07.2017
234

Maria Belka wprowadziła swoją firmę na giełdę, zarobiła 300 tysięcy złotych w ciągu dnia

W ostatnim czasie na rynku NewConnect zadebiutowała firma Bit Evil. Jej główną akcjonariuszką jest Maria Belka. Przedsiębiorcza córka byłego premiera i prezesa NBP.

Podczas zbierania zleceń na zakup akcji jakiś inwestor złożył zlecenie na nie limitowany zakup akcji. To spowodowało, że cena podskoczyła do 40 tysięcy złoty za akcje. Był to chyba jednak żart ponieważ niewiarygodnym by było, aby ktoś realizował takie zlecenie. Faktyczny kurs otworzył się na 2,62 złotego co i tak było dobrym wynikiem. Akcje pani Belki urosły w ciągu jednego dnia do około 300 tysięcy złotych. W szczytowym momencie notowania wartość jej akcji sięgała ponad 500 tysięcy złotych.

W radzie nadzorczej spółki znalazło się również miejsce dla żony Marki Belki.

Kariera Marii Belki jest bardzo dynamiczna. Po 12 latach od napisania matury miała możliwość zasiadać w 4 zarządach spółek z czego w dwóch z nich piastowała stanowisko prezesa.

Comments

comments

234
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...