Marcin Zieliński szefem hubu J&J w Matterkind

Informacja Prasowa - 26.06.2020
85

Marcin Zieliński szefem hubu J&J w Matterkind

Marcin Zieliński szefem hubu J&J w Matterkind

Na czele zespołu programatycznego, obsługującego Johnson&Johnson na siedmiu europejskich rynkach, stanął Marcin Zieliński, Addressable Marketing Manager w Matterkind.

Marcin Zieliński objął nowo utworzone stanowisko Addressable Marketing Managera w Matterkind. Będzie on odpowiedzialny za kierowanie zespołem obsługującym kampanie programatyczne dla brandów Johnson&Johnson, jednego z czołowych klientów agencji mediowej UM (grupa IPG Mediabrands). W ramach struktury będzie on raportował bezpośrednio do Agaty Sądel, Head of Matterkind.

Dotychczas, polski zespół Matterkind odpowiadał za lokalne działania klienta J&J, a utworzony hub od kilku tygodni koordynuje także pracę na kolejnych sześciu europejskich rynkach: węgierskim, czeskim, słowackim, litewskim, łotewskim i estońskim.

Zieliński posiada ponad siedmioletnie doświadczenie zawodowe w branży reklamowo-mediowej. Uprzednio pracował min. GroupM, Infinity Media oraz Adexon, a ostatnie lata związany był z Yieldbird, gdzie odpowiadał za partnerstwa strategiczne firmy i budowanie relacji z podmiotami ad-techowymi.

Matterkind (dawny Cadreon) to nowa marka IPG, globalnie działająca w ramach spółki Kinesso, mediowego i marketingowo-technologicznego ramienia holdingu. Brand ten jest odpowiedzialny za realizację kampanii i celów komunikacyjnych w spersonalizowanych kanałach. Pracuje dla wszystkich klientów IPG Mediabrands w Polsce. Rozwija się również w obszarze hubów regionalnych. Obecnie trwa rekrutacja do zespołu specjalistów obsługujących kampanie reklamowe na kolejnych rynkach, brytyjskim oraz niemieckim, a także dla wybranych klientów globalnych.

Comments

comments

85
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...