Marcin Tyszka jurorem konkursu fotograficznego Huawei InFocus Awards 2019

Informacja Prasowa - 08.07.2019
277

Marcin Tyszka jurorem konkursu fotograficznego Huawei InFocus Awards 2019

Marcin Tyszka, uznany polski fotograf i członek Team Huawei,został jednym z jurorów konkursu fotograficznego Huawei InFocus Awards 2019. Tyszka zasiądzie w komisji wraz z innymi europejskimi ekspertami i profesjonalistami w dziedzinie fotografii.

Pracuję jako fotograf od wielu lat, a smartfon, który zawsze mam w kieszeni, pomaga mi mnożyć nowe pomysły. Fotografia mobilna ciągle się rozwija i dzisiaj jest nie tylko narzędziem wspierającym, ale profesjonalnym sprzętem, który każdego dnia pozwala robić niezliczone zdjęcia o bardzo dobrej jakości – mówi Marcin Tyszka.

Marcin Tyszka jest najbardziej znanym polskim fotografem modowym na świecie. Jego zdjęcia pojawiają się w największych magazynach mody, między innymi w Vogue, L’Officiel, Elle, czy Harper’s Bazaar. Od kwietnia Tyszka jest jednym z członków Team Huawei, grupy influencerów związanych z marką. Współpraca została ogłoszona podczas polskiej premiery smartfonów z serii P30, a pierwszym wspólnym projektem była profesjonalna sesja okładkowa wykonana przez Marcina Tyszkę smartfonem Huawei P30 Pro dla magazynu Glamour.

Oprócz Marcina Tyszki, w jury InFocus Awards 2019 zasiadają również:

– Yanmin Wan – Prezes Huawei Consumer Business Group w regionie CEE i Krajach Nordyckich;

– Nikolaj Thaning Rentzmann – duński artysta specjalizujący się w fotografii krajobrazowej i podróżniczej;

– Emma Svensson – szwedzka fotografka specjalizująca w fotografii portretowej i modowej;

– Yener Torun – turecki architekt i fotograf, specjalizujący się w przekształcaniu miejskiego krajobrazu w geometryczną abstrakcję, która staje się tematem jego fotograficznych projektów;

– VuThéara Kham – francuski fotograf o kambodżańskich korzeniach, pasjonat fotografii ulicznej, krajobrazu miejskiego krajobrazu i eksperymentowania ze światłem i perspektywą.

Huawei InFocus Awards 2019 to konkurs dla amatorów i profesjonalistów w dziedzinie fotografii mobilnej prowadzony w 22 krajach Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie zdjęcia lub filmu smartfonem Huawei i zgłoszenie go do 11 sierpniana dedykowanej konkursowi stronie:https://campaign.consumer.huawei.com/infocusawards/pl/.

Nagrody

Zwycięzca konkursu – zdobywca Grand Prix – otrzyma nagrodę pieniężną 10 000 euro i nagrody rzeczowe, takie jak laptop Huawei MateBook 13 oraz smartwatch Huawei Watch GT.

Nagrodzeni zostaną także zwycięzcy poszczególnych 6 kategorii konkursowych. Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 2 000 euro, a także nagrody rzeczowe: laptopy Huawei MateBook 13, smartwatche Huawei Watch GT, smartfony Huawei P30 Pro. Zdobywcy drugich i trzecich miejsc w każdej kategorii dostaną odpowiednio smartfony Huawei P30 Pro i Huawei P30.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty na początku września. Regulamin InFocus Awards 2019 dostępny jest na stronie konkursu.

Odkryj to, co nieodkryte

Huawei podpowiada, że inspiracją dla uczestników może być hasło „Nieodkryte Piękno”, kierując ich uwagę ku pięknym i zarazem nieoczywistym miejscom i sytuacjom, które warto uwiecznić na fotografii i które często są na wyciągnięcie ręki. Podpowiedzią dla uczestników może być może stać się przygotowany przez Huawei film, który w całości został nakręcony smartfonem o niezwykłych możliwościach fotograficznych – Huawei P30 Pro.

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=srw_trkyYOU&t=10s

Marcin Tyszka

Comments

comments

277
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...