Marcin Ręczmin szefem strony głównej Wyborcza.pl

Informacja Prasowa - 07.06.2021
27

Marcin Ręczmin szefem strony głównej Wyborcza.pl

Marcin Ręczmin szefem strony głównej Wyborcza.pl

 

Do zespołu Wyborcza.pl dołączy Marcin Ręczmin. Będzie kierował stroną główną serwisu.

 – Ujawnienie majątku i kariery Daniela Obajtka czy śledztwo w sprawie sierocińca ojca Godawy to tylko ostatnie przykłady znakomitej roboty „Wyborczej”. Cieszę się, że będę miał okazję pracować z zespołem, który stawia na autorskie treści i w tradycyjny, ale niezawodny sposób buduje jakość dziennikarstwa: zadając kłopotliwe pytania, sprawdzając prawdomówność decydentów, będąc na miejscu najważniejszych wydarzeń – mówi Marcin Ręczmin. – Wierzę, że wzmocnienie procedur wydawniczych takich, jak analiza ruchu w czasie rzeczywistym czy szybkość reakcji na newsy, zapewni jeszcze więcej satysfakcji naszym użytkownikom, w tym prenumeratorom, bo to ich interes powinien być dla nas priorytetem – dodaje Ręczmin.
– Cieszę się, że Marcin wraca do „Wyborczej”. Lata temu pracował z nami w redakcji trójmiejskiej, gdzie dał się poznać jako świetny redaktor i kolega. Wiemy, że dzieli nasze wartości oraz przywiązanie do najwyższej jakości dziennikarstwa – mówi Aleksandra Sobczak, wicenaczelna „Wyborczej” i szefowa serwisu Wyborcza.pl.
Jako szef strony głównej Wyborcza.pl Marcin Ręczmin będzie pracował z całym zespołem serwisu, raportując do Aleksandry Sobczak. Bezpośrednio podlegać mu będzie zespół wydawców i dziennikarzy strony głównej.

Marcin Ręczmin ostatnio pracował w Wirtualnej Polsce, gdzie kierował serwisami kulturalnymi oraz Magazynem. Wcześniej był szefem strony głównej oraz newsroomu WP.

dav

Comments

comments

27
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...