Marcin Prokop zaprasza słuchaczy Radia Złote Przeboje do świątecznej zabawy

Informacja Prasowa - 06.12.2016
114

Marcin Prokop rozdaje choinki i zachęca do podarowania ich bliskim osobom w Radiu Złote Przeboje

„Radio Złote Przeboje łączy ludzi na święta” – tak brzmi hasło nowej zabawy, w której Marcin Prokop, prowadzący na co dzień program „Siła wyższa” w Radiu Złote Przeboje rozdaje choinki i zachęca do podarowania ich bliskim osobom.

Marcin Prokop

fot. biuro prasowe Agora

Od poniedziałku, 5 grudnia br. codziennie słuchacze mogą zgłaszać do zabawy zarówno siebie, jak i kogoś, komu chcą podarować bożonarodzeniowe drzewko. Marcin Prokop zadzwoni do pary słuchaczy, którzy najciekawiej uzasadnią swój udział w zabawie, i wręczy im żywe choinki z dostawą do domu.

Żeby włączyć się do zabawy, wystarczy wysłać wiadomość e-mail na adres marcin@zloteprzeboje.pl. Marcin Prokop zadzwoni do szczęśliwców codziennie między godziną 10:00 a 18:00.

Akcja „Radio Złote Przeboje łączy ludzi na święta” potrwa do piątku, 23 grudnia br.

Spoty reklamowe promujące zabawę pojawią się w telewizji (TV4, TV6, Polsat 2, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Romans, Polsat Film) oraz w internecie (Ipla). Kampania potrwa do czwartku, 22 grudnia br.

Spot reklamowy, który można znaleźć na stronie http://zloteprzeboje.tuba.pl/zloteprzeboje/1,105800,21060500,wygraj-choinke-dla-siebie-i-bliskich-od-marcina-prokopa-i-radia.html, wyprodukowało SVG Studio, a za ideę kreatywną, scenariusz spotu i media odpowiada Dział programu i promocji Grupy Radiowej Agory.

Comments

comments

114
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...