Podróżnik Marcin Gerc

Jerzy Ciszewski - 11.04.2016
80

Podróżnik Marcin Gerc będzie pisał dla Nas o wyprawach na wschód

W ramach poszukiwania inspiracji do codziennej pracy i życia prywatnego już od tego tygodnia będziemy mieli możliwość zapoznania się z doświadczeniami  i refleksjami z licznych podróży na wschód Pana Marcina Gerca.  Portal www.publicrelations.pl poprosił  go o krótkie przedstawienie  się:

*       *       *       *       *      * 

Na początku lat ’90 miałem 20 lat i marzyłem aby stać się częścią błyszczącego, kolorowego, zachodniego świata reklamy i marketingu. Coca-Colę i batoniki Mars znałem z Pewexu, nie miałem pojęcia co to jest brand ani co to jest brief jednak cholernie chciałem pracować w reklamie. Udało się! Zaczęło się ‘92 i trwa do dziś.

Przez przeszło dwadzieścia lat były wzloty i upadku, były awanse i były wypowiedzenia. Były premię i bonus casinoy oraz liczenie kasy do pierwszego. Ot, życie.

„Miałem możliwość pracować z rewelacyjnymi ludzi w fajnych firmach – BBDO, Ogilvy, TBWA, Havas, w końcu Kantar Media. I mimo, że upłynął kawał czasu to wciąż uważam, że „advertising is a fun”.

Dociekliwych zapraszam na swój profil https://www.linkedin.com/in/MarcinGerc.

Nie wiele krócej od fascynacji reklamą, trwa fascynacja podróżami poza utartymi szlakami. Przyznam się szczerze, że na zwykłych wczasach byłem tylko raz. Ten jeden raz w stylu all-inclusive wystarczył aby nigdy więcej tego nie powtórzyć! Zdecydowanie wolę plecak, namiot i karimatę. A gdy kilkanaście lat temu odkryłem możliwość podróży samochodem terenowym, zakochałem się bez pamięci. Potem doszedł motocykl i tak moje życie reklamiarza zaczęło się przeplatać z wyprawami w coraz to dalsze miejsca na świecie. Wielokrotnie zakopałem Land Rovera w piaskach Sahary, nieraz zmieniałem przebite opony w górach Atlasu, od kilkunastu lat regularnie jeżdżę na wschód – Ukraina, Białoruś, Rosja – gdzie łącznie przejechałem kilkadziesiąt tysięcy kilometrów.

Dociekliwych tym zapraszam na swoją stronę www.Passion4travel.pl

Do każdego wyjazdu pcha mnie chęć dotknięcia realności, poszukiwanie autentyczności, uciekanie od stereotypów. Na łamach publicrelations.pl postaram się zmierzyć z kilkoma obiegowymi opiniami o naszym trudnym sąsiedzie ze wschodu.

IMG_3140

Comments

comments

80
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...