Marcin „Borkoś” Borkowski dołącza do GetHero

Informacja Prasowa - 16.09.2022
204

Marcin "Borkoś" Borkowski jest mistrzem Europy w ratownictwie medycznym

Marcin „Borkoś” Borkowski dołącza do GetHero

Wrocławska agencja influencer marketingu poinformowała o nowym transferze. We wrześniu do grona podopiecznych GetHero dołączył twórca kanału BORKOŚ – Marcin Borkowski.

Marcin „Borkoś” Borkowski jest mistrzem Europy w ratownictwie medycznym i od kilku lat popularyzuje w sieci wiedzę na temat pierwszej pomocy. W 2020 r. za własne pieniądze kupił i wyposażył specjalistyczny motoambulans, którym jako wolontariusz patrolował ulice Warszawy. Rok później uległ poważnemu wypadkowi, co zmusiło go do zamiany motocykla na samochód. Dziś „Borkoś” prowadzi szerokie działania edukacyjne w sieci i relacjonuje pracę ratownika w mediach społecznościowych.

GetHero zapewni twórcy audyt kanałów i wsparcie analityczne, optymalizację profili oraz pomoc w zakresie media relations. Umowa obejmie też m.in. organizację i zarządzanie współpracą z markami. Dedykowanym opiekunem Marcina „Borkosia” Borkowskiego w GetHero będzie Michał Kubiak.

Nie ukrywam, że ta współpraca to dla nas prawdziwy zaszczyt. Odpowiedzialność społeczna i istotne tematy, które Marcin porusza w swoich materiałach, mają nieocenioną wartość nie tylko dla jego widzów. Wsparcie działalności Borkosia to też ogromna przyjemność, bo Marcin ma fantastyczny potencjał, który już teraz pokazuje w internecie. My chcemy pomóc mu ten potencjał w pełni wykorzystać – mówi Łukasz Walczak, Sales Director i członek zarządu w GetHero.

Aktualnie „Borkoś” planuje zintensyfikować swoją aktywność w Internecie – prowadzi kanały na YouTube, Instagramie, Twitterze, Facebooku i TikToku, wokół których zgromadził wielotysięczną społeczność widzów. W swoich materiałach na bieżąco relacjonuje patrole ratunkowe, udostępnia organizowane przez siebie kursy i szkolenia pierwszej pomocy, a także pokazuje sprzęt medyczny i dokumentuje działalność wolontaryjną.

Od początku roku do agencji dołączyło też kilkudziesięciu innych twórców, w tym m.in.  Julia Kostera oraz Czarek Jóźwik i Robert Pasut z AbstrachujeTV. Obecnie GetHero ma pod opieką ponad 160 talentów – wśród nich także Rezigiusza, Marlenę Sojkę, Kubę Norka, a także kolektywy Ekipa i GenZie.

Comments

comments

204
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...