Manufaktura Czekolady Chocolate Story nowym klientem Good One PR

Informacja Prasowa - 09.07.2020
190

Manufaktura Czekolady Chocolate Story nowym klientem Good One PR

Manufaktura Czekolady Chocolate Story nowym klientem Good One PR

W lipcu br. agencja Good One PR rozpoczęła współpracę z Manufakturą Czekolady Chocolate Story. To pierwsza i jedna z nielicznych firm w Polsce, która zajmuje się produkcją czekolady bean to bar, czyli od ziarna kakaowca po tabliczkę czekolady. Do zadań agencji należy opracowanie i realizacja kompleksowej strategii komunikacji zewnętrznej, uwzględniającej wszystkie marki należące do Manufaktury Czekolady Chocolate Story.

Manufaktura Czekolady Chocolate Story jest pionierem w zakresie produkcji czekolady bean to bar w Polsce. Firma powstała w 2009 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija, poszerzając portfolio marek własnych oraz grono kontrahentów polskich i zagranicznych. Założyciele manufaktury – Tomasz Sienkiewicz i Krzysztof Stypułkowski – porzucili wtedy pracę w korporacji i rozpoczęli produkcję prawdziwej czekolady. W 2017 roku do zarządu firmy dołączył Marcin Parzyszek, manager z 20-letnim doświadczeniem na rynku słodyczy. W tej chwili, poza tabliczkami czekolady, Manufaktura Czekolady Chocolate Story produkuje również wiele innych wyrobów m.in. listki czekoladowe, narzędzia czekoladowe, czekoladki pralinowe czy draże czekoladowe. Wszystkie produkty wyrabiane są ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca pochodzących z różnych zakątków świata. Nie ma w nich żadnych konserwantów, ulepszaczy czy lecytyny sojowej, aby były wyjątkowe w smaku. Fabryka firmy mieści się w podwarszawskich Łomiankach, natomiast lokale własne w Warszawie i Łodzi. Manufaktura Czekolady Chocolate Story prowadzi również warsztaty dla dzieci i dorosłych, osób indywidualnych, instytucji i firm, na których można skomponować własną tabliczkę czekolady z ulubionymi dodatkami.

Agencja Good One PR odpowiada za realizację działań z zakresu PR korporacyjnego i produktowego, relacje z mediami, pozycjonowanie eksperckie, prowadzenie biura prasowego oraz doradztwo wizerunkowe. Do zadań agencji należy również współpraca z influencerami oraz koordynacja projektów specjalnych.

Klienta pozyskano w wyniku rekomendacji. Za realizację działań z ramienia agencji odpowiadają Ilona Rutkowska, Senior Account Executive oraz Ewelina Puławska, Senior Account Manager. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Good One PR to agencja strategicznego zarządzania komunikacją, obecna na polskim rynku od 10 lat. Agencja jest częścią grupy Good One, dzięki czemu zapewnia kompleksowość usług poprzez dostęp do specjalistów z pozostałych obszarów komunikacji, takich jak: digital, social media, SEO i SEM. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, przy ul. Jelinka 38. W styczniu 2020 r. agencja otworzyła również swój oddział we Wrocławiu – filia znajduje się pop-upie biurowym o nazwie „Pod Ciśnieniem”, zlokalizowanym przy ul. Sudeckiej 96.

Comments

comments

190
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...