Managerskie wzmocnienia w Komunikacji+ PR

Informacja Prasowa - 18.02.2020
79

Managerskie wzmocnienia w Komunikacji+ PR

Zespół Komunikacji+ PR pozyskał dwóch nowych managerów. Rafał Zagrobelny, współautor sukcesów Hydropolis, i Aleksander Łoś, dotychczasowy szef działu marketingu i PR w MPK Wrocław, dołączyli do K+ na początku bieżącego roku. – To element zaplanowanej polityki rozwoju kompetencji w obszarze media relations– komentuje Anna Knowska, Managing Director, Komunikacja+PR, agencji wchodzącej w skład Grupy Komunikacja+.

 

fot. Rafał Zagrobelny i Aleksander Łoś

Nowi managerowie K+ pracowali ostatnio dla największych miejskich instytucji publicznych, gdzie zajmowali stanowiska kierownicze. Odpowiadali m.in. za realizację strategii marketingowych, komunikację medialną oraz promocję.

Rafał Zagrobelny (na zdjęciu z lewej) w Komunikacji+ PR objął stanowisko Team Managera i kieruje zespołem odpowiedzialnym za obsługę klientów z sektorów transportowego, nieruchomości oraz retail.  Zagrobelny przez ponad cztery lata pracował na rzecz centrum wiedzy o wodzie Hydropolis, jednej z największych atrakcji turystycznych i edukacyjnych na Dolnym Śląsku. Najpierw pełnił tam funkcję rzecznika prasowego i koordynował działania z obszaru PR i marketingu. Z początkiem 2017 roku objął stanowisko managera i przez trzy lata zarządzał całością działań centrum. W tym czasie Hydropolis stale się rozwijało i zdobyło kilka prestiżowych ogólnopolskich nagród.

Zagrobelny w Komunikacji Plus pracował już w latach 2013-2015. Wówczas doradzał m.in. takim klientom, jak KGHM, Amazon, Heinz czy spółkom z grupy Tauron. Współtworzył wydawnictwa wyróżniane w konkursie Szpalty Roku i projekty komunikacyjne nagradzane Złotymi Spinaczami. Wcześniej zdobywał doświadczenie PR-owe m.in. w branży sportowej i rozrywkowej, przez kilka lat pracował w zawodzie dziennikarza.

Aleksander Łoś, nowy PR Manager Komunikacji+ PR, specjalizuje się w media relations i zarządzaniu komunikacją kryzysową. Powierzono mu obsługę klientów z sektorów energetycznego oraz nieruchomości.  Przed dołączeniem do Komunikacji+ PR, Aleksander Łoś pracował w sektorze publicznym. W ostatnim czasie związany był z MPK Wrocław – największym miejskim przewoźnikiem na Dolnym Śląsku – gdzie kierował pracą Działu Marketingu i PR, a także pełnił funkcję rzecznika prasowego. W tym czasie MPK realizowało wiele skutecznie komunikowanych kampanii.

Wcześniej, jako rzecznik prasowy, odpowiadał za komunikację zewnętrzną MPWiK Wrocław i Hydropolis. Współpracował również z Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji. Zawodową karierę zaczynał jako dziennikarz, szlify zbierał m.in. we wrocławskiej redakcji TVN24.

Comments

comments

79
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...