Malwina Andreasik awansowała w agencji Social Lama

Informacja Prasowa - 16.02.2021
111

Malwina Andreasik awansowała w agencji Social Lama

Malwina Andreasik awansowała w agencji Social Lama

Z początkiem lutego br. Malwina Andreasik awansowała na stanowisko Account Executive. W Social Lamie pracuje od września 2020 roku – poprzednio pełniąc funkcję Junior Account Executive.

Do jej obowiązków należy tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji oraz treści contentowych. Specjalizuje się w działaniach performance, ze szczególnym uwzględnieniem Facebooka. Andreasik odpowiada za koordynację działań dla marek z takich obszarów, jak: parenting, finanse i opieka zdrowotna.

Z branżą social media związana od ponad dwóch lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Social Time (jako Social Media Specialist) i agencji outspace (jako Facebook ADS Manager). Andreasik jest absolwentką kierunku medioznawstwo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika oraz design w biznesie ze specjalizacją kreowanie wizerunku firmy w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Social Lama to agencja zajmująca się kompleksową obsługą komunikacji marki w mediach społecznościowych. Jest częścią grupy marketingowej Good One, dzięki czemu zapewnia kompleksowość usług poprzez dostęp do specjalistów z pozostałych obszarów komunikacji, takich jak: digital, PR, SEO i SEM. Siedziba agencji mieści się w Warszawie.

Comments

comments

111
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...