Małgorzata Ohme w Grupie Wirtualna Polska

Informacja Prasowa - 29.08.2016
146

Małgorzata Ohme dołączy do zespołu Grupy Wirtualna Polska

Od 1 września Małgorzata Ohme obejmie stanowisko Szefa Programowego Obszaru Lifestyle GWP. Będzie odpowiadać m.in. za linię programową obszaru, podlegającego bezpośrednio Paulinie Górskiej, Dyrektor Produktu Lifestyle i Serwisów Wideo.

Małgorzata Ohme, z wykształcenia psycholog, od wielu lat związana jest z mediami. Piastowała m.in. funkcję dyrektor zarządzającej i redaktor naczelnej serwisu dla rodziców mamadu.pl (Grupa naTemat.pl) oraz magazynu „Gaga” (Valkea Media). Prowadziła programy telewizyjne „Życie od kuchni” – TVP2 i „Okiem Ohme” w TLC. Szerokiej publiczności znana jest z roli jurora w popularnym talent show „Aplauz, Aplauz” stacji TVN.

Zobacz: Tomasz Machała w Wirtualnej Polsce 

Ohme jest dyrektor zarządzającą platformy blogowej oh!me.pl i autorką licznych felietonów prasowych, m.in. w miesięczniku „Sens”.

Małgorzata Ohme ukończyła psychologię społeczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, główny obszar tematyczny, którym się pasjonuje to psychologia dziecięca, psychoterapia rodzinna i psychologia współczesnej kobiety.

malgorzata_ohme

Comments

comments

146
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...